Greita Automobilių raktų gamyba (0)

avarinis-atrakinimas.lt nuotr.

avarinis-atrakinimas.lt nuotr.

Žmogaus kasdienybėje yra begalės dalykų, kurie geba širdį sustabdyti akimirkai ir net kelioms. Čia visai neturimi omenyje tie trys žodžiai, kokius mylimasis gali ištarti savo artimai draugei. Čia turima omenyje ta akimirka, kuomet  iš rankų krenta telefonas arba spustelėjame įjungimo mygtuką, o kompiuteris nebereaguoja. Visgi, tai neabejotinai nesulyginama su tuo momentu, kuomet susiimame už kišenės suprasdami, kad joje pasigedome automobilio raktelių.

Su automobilio rakteliu gali atsitikti pačių netikėčiausių dalykų: juos nesunku pamesti, jie turi ypatybę sugesti ar tiesiog sulūžti, taip pat jie gali netekti tam tikro funkcionalumo ar paprasčiausiai nusidėvėti. Visiškai nesvarbu, kas nutiktų, visais tokiais atvejais liekame be raktų, arba, galima sakyti, be automobilio, todėl iš anksto verta pasirūpinti atsarginių raktų komplektu. Kai tokių neturime, esame neapsaugoti nuo pačių įvairiausių netikėtumų ateityje.

Automobilio raktai – ne tai, ką eiliniai raktų gamintojai galėtų pagaminti, todėl automobilinių raktų gamyba: programavimas, pririšimas turėtų būti patikėta tik geriausiems šios srities profesionalams. Šiuolaikiškų automobilių raktai, galima sakyti, išmanusis raktų analogas, suteikiantis daugiau negu paprastą galimybę atrakinti automobilį ar užvesti variklį.

Automobilio rakteliai ne mažiau tarnauja ir kaip papildoma apsauga. Šiuolaikiškų modelių rakteliai paprastai turi ir nuotolinio valdymo pultelius, kurių pagalba įjungiame ar išjungiame automobilio signalizaciją. Taipogi, kai kurie transporto priemonių modeliai prašosi, jog vairuotojai įsėdę į transporto priemonę bent trumpam palaikytų raktus tam tikroje salono vietoje. Tokiu atveju apsaugos sistema aptinka raktų čipą, taip atrakindama visas kitas jo funkcijas.

Raktų gamybos kainą didžiąja dalimi lems tai, kokios rūšies paslauga bus reikalinga. Profesionaliai savo darbą atliekantys raktų ekspertai paprastai gamina raktus automobiliams, paprastoms bei šarvuotoms durims, ofisams, garažams, seifams. Taip pat jų pagalbos galima prašyti ir visais kitais atvejais, kai neatrakinami specialūs arba nestandartiniai užraktai.

Raktai automobiliams

Jau turėjome suprasti, kad automobilių raktelius pasigaminti ne taip paprasta. Visų pirma pagaminamas pats raktelis, kuriuo vėliau atrakinsime duris bei užvesime variklį, – taipogi ne mažiau būtina pasigaminti ne tik signalizacijos korpusą, bet ir perprogramuoti raktų čipą. Visa tai sugebėtų atlikti tik kompetentingi spynų meistrai.

Profesionalūs meistrai, automobilių mechanikai atlieka darbus su pačių įvairiausių automobilių bei modelių rakteliais: Profesionalūs automobilinių raktų gamybos ekspertai remontuoja, keičiam, gamina ir programuoja automobilių raktus ar jų korpusus.

Raktų gamyba | avarinis-atrakinimas.lt nuotr.

Raktų gamyba | avarinis-atrakinimas.lt nuotr.

Automobilinių raktų gamyba  „Ozo Servise“

Visais atvejais kur kas blogesnis sprendimas būtų nepasirūpinti antru, atsarginiu raktu, kurio stygius ateityje gali atsieiti du ar net tris kartus brangiau. Jeigu pamestume vienintelį turimą raktą, tuomet tektų užsakyti užvedimo spynelę, o tai atsieitų tikrai ne vieną šimtinę. Tad, kai turime tik vienintelį raktelį, visada rekomenduojama iš anksto pasirūpinti  rakto dublikatu.

Pastebima, kad žmonės vengia pasirūpinti atsarginiais raktais, tikėdamiesi, jog jų nepames ar nenorėdami išlaidauti. Šioje situacijoje galioja liaudis išmintis – šykštus moka du kartus. Kai kurie raktų gamintojai linkę taikyti pačias įvairiausias nuolaidas, tarkim automobilių raktų gamyba „Ozo Servise“ šiuo metu gali pasiūlyti net 30 proc. nuolaidą raktų gamybai bet kuriam pensininkui. Minėti raktų ekspertai žengia koja kojon kartu su naujausiomis technologijomis jau 25-erius metus. Jie turi specializuotas raktų gamybos dirbtuves, kuriose per labai trumpą laiką kokybiškai pagaminamas bet kurio tipo raktas. Čia pagaminti automobilio raktai tarnaus ilgus metus, nes šie meistrai garantuoja ilgaamžiškumą.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: