Dovanų pakavimo patarimai (0)

Dovana | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Dovana | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Ištisus metus mes turime daugybę progų pasveikinti savo draugus ir artimuosius. Dažniausiai tai būna smulkios dovanėlės dienos pradžiuginimui. Artėjant žiemai visi pradeda laukti ir ruoštis Šv. Kalėdoms, stebuklingam metų laikui, kai dovanomis keičiamės su visais aplinkui. Šiuo metų laiku ypač daug dėmesio reikia skirti dovanų pakavimui, todėl verta žinoti, kaip jas galima supakuoti daug greičiau. Tvarkingai supakuotos dovanos atkreipia didesnį dėmesį, o gavus tokią dovanėlę jausmas daug malonesnis.

Labiausiai patartina visas smulkias dovanėles sudėti į kartonines dėžutes, o tada jas patogiai supakuoti. Mažų ir smulkių daiktų pakavimas kartais užtrunka daugiau laiko nei didelės dėžės supakavimas, todėl kartoninės dėžutės visada bus gera išeitis. Visai nesvarbu, kokia tai dėžutė. Tikriausiai, kad namuose turite dėžučių nuo košės ar makaronų, galbūt yra dėžutė su nebaigtais valgyti saldainiais. Visas šias kartonines dėžutes galite panaudoti dovanų pakavimui. Svarbi yra dovanėlės išvaizda, todėl apklijavus dėžutę jūsų pasirinktu popieriumi, niekas net nesužinos, kad tai yra makaronų dėžutė.

Net jeigu nemokate pakuoti, o pakavimo popieriaus daugiau išmetate nei panaudojate, apklijuoti kartotinę dėžutę tikrai nebus sudėtinga. Svarbiausia pasiruoškite lipnios juostelės – prisikarpykite mažus gabaliukus, kad pridėjus popierių prie dėžutės galėtumėte iškarto jį užklijuoti. Klijuoti galite po kiekvieno elementaraus žingsnelio. Taip jūsų popierius prie dėžutės laikysis stipriai ir niekas nesusigadins.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: