Vilniuje – visuomenei reiškiant pasipiktinimą Šimašiaus elgesiu – policija imasi veiksmų… (10)

Petro Cvirkos paminklas paženklintas iškaba | Alkas.lt nuotr.

Petro Cvirkos paminklas paženklintas iškaba | Alkas.lt nuotr.

Rugpjūčio 5 d., pirmadienį, Vilniuje anksti ryte ant Petro Cvirkos ir Vinco Kudirkos paminklų buvo iškabintos Vilniaus merui Remigijui Šimašiui skirtos pašiepiančios iškabos.

BNS pranešė, kad policija iškarto pradėjo administracinę teiseną dėl ant V. Kudirkos paminklo Vilniuje užkabintos lentelės su užrašu „Šimašiau, ar aš kitas?“. Ar tyrimas buvo pradėtas ir dėl iškabos ant P. Cvirkos paminklo – „Drauge Šimašiau, didžiuojuosi!“ – nepranešama.

Aleksandras Zubriakovas | Asmeninė nuotr.

Aleksandras Zubriakovas | Asmeninė nuotr.

Įvairiose viešose miesto vietose klijuojami plakatai su Jono Noreikos-Generolo Vėtros bei Kazio Škirpos atvaizdais. Vilniaus savivaldybės valdininkai žada nukabinėti šiuos visuomenės protesto ženklus prieš Lietuvą šokiravusį Vilniaus miesto Remigijaus Šimašiaus poelgį – kai jo nurodymu liepos 27 d. slapčia buvo nuplėšta Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lenta nuo Vrublevskių bibliotekos fasado.

Vilniaus mero patarėjas viešiesiems ryšiams Aleksandras Zubriakovas žurnalistam pareiškė, kad visuomenės inciatyva viešose Vilniaus vietose kabinami plakatai yra smulkus chuliganizmas ir jo apraiškos bus šalinamos, nes, esą, teršia miestą…

Įvairiose viešose miesto vietose klijuojami plakatai su Jono Noreikos-Generolo Vėtros bei Kazio Škirpos atvaizdais | Alkas.lt, K. Tamašausko nuotr.

Įvairiose viešose miesto vietose klijuojami plakatai su Jono Noreikos-Generolo Vėtros bei Kazio Škirpos atvaizdais | Alkas.lt, K. Tamašausko nuotr.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

10 komentarų

 1. Žemyna:

  Prieš kaltinant žmones (tartum tam turėtų teisę), pirma reiktų apsižvalgyti, ar patys savo veiksmais ir žodžiais miestą puošiate

 2. Antanas:

  Jėzus: “Sakau jums – neteiskite ir nebūsite teisiami”. 😇

 3. A. Zubriakovui ir jo sebrams:

  Tikra Rosija ta Vilniaus savivaldybė. Dar prieš pusmetį nebūčiau patikėjus, kad pasiektas toks “biespridielas”. Jiems Noreikos ir Širpos portretai miestą teršia. O ŠIMAŠIAUS IR KITŲ LIBERALŲ RINKIMINIS MELAS MIESTO NETERŠIA??? KAD JUMS LIEŽUVIAI NUDŽIŪTU.

 4. Lietuvis patriotas:

  Jei plakatus nukabinės, tai žmonės dar labiau tam priešinsis ir dar daugiau tų plakatų kabins!!!!!!
  Šimašiui, viskas blogai, kas skatina meilę tėvynei!
  Būtinai dalyvausiu mitinge trečiadienį prie Karaliaus Midaugo paminklo. Ir kitus patriotiškus Lietuvius ten kviečiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: