Pinigų tikrinimo aparatai (0)

Pinigų detektorius CT213 | www.raso.lt nuotr.

Pinigų detektorius CT213 | www.raso.lt nuotr.

Norint užkirsti kelią nelegaliai veiklai prekybos vietose ir apsisaugoti nuo pinigų klastočių, daug gali padėti modernūs ir lengvai valdomi pinigų tikrinimo aparatai. Didžiausi šių prietaisų privalumai yra patogumas bei sparčiai vykdomi procesai. Elektroniniai pinigų detektoriai veikia 100% tikslumu, todėl galite būti užtikrinti, jog bus demaskuoti visi klastočių atvejai ir išvengsite nemalonių apgaulių.

Apsaugokite savo verslą

Pinigų tikrinimo aparatai yra tiesiog nepamainomi visose prekybos vietose, kur atsiskaitoma grynaisiais pinigais. Jie skirti įvairioms įmonėms, užsiimančiomis prekybine veikla ir gaunančiomis iš klientų pinigus. Naudodamiesi šiais aparatais išvengsite finansinių nuostolių savo veikloje.

Patogus naudojimas

Tereikia perbraukti banknotą per detektorių ir sekundės greitumu sužinosite, tikras jis ar ne. Klastotės atveju, detektorius pateikia garsinį bei šviesos signalą. Banknotus galima dėti bet kuria puse. Dar didesniam patogumui, detektoriai taip pat turi įdiegtą valiutos atpažinimo funkciją.

Kokiomis savybėmis pasižymi pinigų tikrinimo aparatai?

Daugeliui banknotų tikrinimo aparatų būdingi 5 būdai, skirti atpažinti pinigų klastotes: ultravioletinis, magnetinis, SPEC, banknotų dydžio bei banknotų tankio. Pinigų tikrinimo aparatai tikrina eurus, dolerius, svarus bei kitas valiutas. Pakraunama baterija, galimybė gauti atnaujinimus per USB jungtį, ryškus LCD ekranas – tai taip pat dideli privalumai, suteikiantys galimybę lengviau naudotis technologijomis ir išnaudoti visą jų potencialą.

Įsigykite modernius pinigų tikrinimo aparatus savo verslui ir užsitikrinkite sau dar daugiau saugumo. Patogaus naudojimo pinigų tikrinimo aparatai padės išvengti visų klastočių.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: