Geriausi moteriški laikrodžiai – ne tik stilingi (0)

Pixabay.com nuotr.

Pixabay.com nuotr.

Laikrodis nėra „šiaip“ aksesuaras. Tai kasdienis ar šventinis palydovas, suteikiantis stiliui „prieskonių“ ir palengvinantis dienotvarkę – juk tai tikras punktualumo sinonimas.

Geriausi moteriški laikrodžiai – tie, kurie brangiausi? Žinoma, ryšys tarp laikrodžio kainos ir jo kokybės egzistuoja, tačiau tai nereiškia, kad norint gero produkto privalu pakloti keletą tūkstančių. Apskritai „geras“ dažnai reiškia „toks, kuris patinka“. O patikti gali pačių skirtingiausių stilių aksesuarai. Dažnai liaupsės skrieja klasikos pusėn, tačiau ne mažiau pagyrų – ir modernumui.

Nepalenkiama klasika

Odinė ar metalinė apyrankė, apvalus ciferblatas, viskas savo vietose, dailiai ir gana solidžiai atrodo, labai subtilu – šie apibūdinimai puikiai tinka klasikiniams moteriškiems laikrodžiams. Ieškančioms klasikos, kuri nepavaldi madoms, yra rekomenduotini Chronos laikrodžiai. Čia galite rinktis iš tokių gamintojų kaip „Zeppelin“, „Orient“, „Balmain“ ir kt.

Tarp kitko, kone kiekvienas gamintojas savo asortimente siūlo ir labai subtilių klasikinių variantų, ir truputį pagyvintų ekspresyviais, moderniais dizaino sprendimais. Tai pripažintą klasiką pakylėja į naują lygmenį.

Truputis modernumo

Chronos.lt asortimente rasite įvairioms progoms tinkamų aksesuarų. Kai kurie modeliai yra tikra formų žaismė. Nuo apyrankės iki korpuso tiesiog spindi savitumas. Apyrankės visaip suvinguriuotos, o ciferblatai – nepaprastai ornamentuoti. Jei trokštate, kad laikrodukas būtų įspūdingas, neturėtumėte nusivilti.

Tai iliustruoja porą dalykų. Jei dairotės ko nors išskirtinio, lūkesčiai turėtų būti pateisinti, mat rinkoje siūloma išskirtinumo nestokojančių gaminių. O kūrėjai ir toliau nevengia eksperimentuoti su stiliais, formomis, proporcijomis. Rodos, jau viskas išbandyta; rodos, nebėra ką daugiau sumąstyti, nes gausybė dizaino variacijų jau įgyvendinta. Tačiau štai pristatomas visiškai naujas laikrodis ir net sunku patikėti, koks jis įmantrus, originalus, traukiantis akį. Ir nuostabiai spindi ne tik vitrinoje! Ypač gražiai atrodo ant riešo!

Spalvingas žaismingumas

Ieškančioms originalumo viena iš rekomendacijų – M&M COLOR BLOCKING. Štai geltonas odinis dirželis ir ciferblate atkartojami geltoni motyvai apsaugo nuo bet kokios monotonijos. Arba VOSTOK EUROPE UNDINĖ, kurios spalvingumas nepaliks abejonių ir suteiks pasitikėjimo dėl VOSTOK EUROPE produkcijai būdingo tvirtumo.

Kartais laikrodis gali papildyti aprangos derinį. Tačiau kai kuriais atvejais tai pagrindinis akcentas, suteikiantis pasirinktai aprangai ne „papildą“, o suteikiantis jai naujos energijos, skatinantis dar labiau pamėgti turimus drabužius.

Troškimai įgyvendinami

Įsigyti gerą laikrodį. Pasirinkti iš įvairių modelių ir nesivelti į kompromisus. Atrasti stiliaus ir kokybės derinį. Tai nėra sunku, tereikia apgalvoti, kokia bus naujojo laikrodžio paskirtis. Patogus klasikinio dizaino laikrodis, kurį derinsite prie dailios išeiginės aprangos? Įmantrus aksesuaras, kurį segėsite švenčių metu? O gal ryškiaspalvis laisvalaikio papuošalas, puikiai tiksiantis savaitgalio išvykoms ar susitikimams su draugėmis? Šiandieninė pasiūla apima tai ir dar daugiau, tad puikus laikrodis – ne problema, o realus pirkinys.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: