Studentai kviečiami stažuotis NASA mokslinių tyrimų centre (0)

Studentai kviečiami stažuotis NASA mokslinių tyrimų centre | smm.lt

Studentai kviečiami stažuotis NASA mokslinių tyrimų centre | smm.lt

Kosminių technologijų naujovėmis besidomintys studentai kviečiami dalyvauti prestižiniame stažuočių konkurse NASA Ames mokslinių tyrimų centre, įsikūrusiame Silicio slėnyje, JAV Kalifornijos valstijoje. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) jau penktą kartą rengia nacionalinę atranką į šį konkursą ir kviečia studentus išbandyti jame savo jėgas.

Stažuočių NASA metu Lietuvos studentai galės prisidėti prie tarptautinių komandų, dirbančių su pažangiausiais moksliniais tyrimais, siūlyti naujas idėjas, padedančias spręsti kosmoso pramonės problemas.

Konkurse kviečiami dalyvauti STEM – gamtos, technologijų, inžinerijos ir matematikos – mokslų studentai. Numatoma rudens stažuotės trukmė NASA Ames tyrimų centre – 16 savaičių (2019 m. rugpjūčio 26 d. – gruodžio 13 d.).

Nacionalinį konkursą laimėjusiam studentui MITA skirs stipendiją dalinėms kelionės, apgyvendinimo, maitinimo, sveikatos draudimo, vietinio viešojo transporto JAV išlaidoms padengti.

Lietuvių studentų stažuotes NASA finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Galutinį sprendimą dėl studentų atrankos priima NASA.

Lietuva patenka tarp 3 Europos ir 12 pasaulio šalių, kurios turi sutartis su NASA ir gali siųsti savo studentus stažuotėms. 2015–2018 m. iš viso stažuotes NASA atliko net 21 studentas iš Lietuvos.

Paraiškas konkursui bus galima teikti iki 2019 m. kovo 15 d. el. paštu info@mita.lt.

Visa reikalinga informacija apie studentų stažuočių NASA konkursą: www.mita.lt .

Kategorijos: Astronomija ir kosmonautika, Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: