Spaudos konferencija: Kaip Lietuva saugo ir atiminėja mūsų vaikus (tiesioginė transliacija) (1)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Sausio 21 d. 11 val. Seime įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro ir Lietuvos visuomenės tarybos (LVT) pirmininko Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Kaip Lietuva saugo ir atiminėja mūsų vaikus“. Spaudos konferencijoje dalyvaus LVT narys Kęstutis Eiva ir advokatas Stanislovas Tomas.

2018 m. rudenį LVT kreipėsi į atsakingas Lietuvos valdžios įstaigas dėl vaikų paėmimo iš šeimų faktinės padėties išsiaiškinimo. Pirmieji surinkti duomenys patvirtino skandalingą padėtį. Pranešėjai ketina aptarti šią susidariusią padėtį ir Lietuvos tarptautinius įsipareigojimus vaiko teisių apsaugos klausimais, pristatyti kokių neatidėliotinų veiksmų šiuo klausimu žada imtis LVT.

Spaudos konferencijos dalyviams klausimus galima užduoti internetu ČIA (nuoroda veiks tik vykstant spaudos konferencijai).

Tiesioginė transliacija:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Skalvis:

    Pamenu, prieš keletą metų keletas vilniečių gydytojų šeimų atsisakė vykti dirbti į Norvegiją, nes bijojo dėl savo vaikų. Ką jiems dabar daryti? Lietuva vykdo patį šlyksčiausią terorizmą ! Terorizuoja visus tėvus ir vaikus. Juk ir visi vaikai girdi, mato kas vyksta. Visi gyvena siaubingoje baimėje, nes niekas nežino kas bus kita auka, pas ką pasibels tarnybos. Kol vyksta valstybinis terorizmas ir prekyba vaikais, ar begalima apie ką nors kitą galvoti, apie ką nors kitą kalbėti !?!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: