Lietuvos vadovai pasveikino lietuvius Kalėdų proga (video) (2)

Dalia Grybauskaitė | youtube.com stopkadras

Dalia Grybauskaitė | youtube.com stopkadras

Gruodžio 24 d.Lietuvos aukščiausios valdžios atstovai pasveikino Lietuvos žmones su Kalėdomis.

Lietuvos respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo sveikinimo kalboje linkėjo šviesių ir viltingų Kalėdų ir priminė, kad Kalėdas turime švęsti su dėkingumu visiems kas mūsų gyvenimo kelyje yra mums atrama ir šiluma:

„Mieli Lietuvos žmonės, sutikime Kūčių vakarą su dėkingumu. Visiems, kurie mūsų kelyje yra atrama ir šiluma – savo šeimai, draugams ir Tėvynei. Tai jie mus įkvepia džiaugtis gyvenimu – tokiomis akimirkomis, kaip ši. Kai jaučiame namų jaukumą, kai iš naujo suvokiame, kokie svarbūs ir brangūs greta esantys žmonės. Šį vakarą visi drauge prisiminkime mūsų svečio Popiežiaus Pranciškaus žodžius – „te Lietuva būna vilties švyturiu“. Tegul kasdien pildosi šis palinkėjimas. Kiekvienam iš mūsų. Šviesių ir viltingų šventų Kalėdų!“ – sakė Prezidentė savo sveikinimo kalboje.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikindamas su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis linkėjo, linkėjo visų troškimų ir svajonių išsipildymo ir priminė, kad sveikindami vieni kitus neužmirštumėme atleisti ir atsiprašyti. Nors pats tai padaryti pamiršo…

„Sveikinu visus sulaukus šventų Kalėdų. Metai kiekvienam iš mūsų ir Lietuvai nebuvo eiliniai, minėjome valstybės atkūrimo šimtmetį, patyrėme daug iššūkių. Tačiau,  pasitikdami didžiąsias metų šventes, pasveikinkime savo artimuosius, draugus, bičiulius – atleiskime, atsiprašykime ir tiesiog nusišypsokime. Linkiu, kad naujaisiais metais išsipildytų visi jūsų troškimai ir svajonės“, – sakoma premjero sveikinime.  

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis kol kas oficialaus sveikinimo nepaskelbė.

Papildyta:

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis savo sveikinimą paskelbė ankstų Kalėdų rytą. Sveikindamas „geruosius žmones“ jis išvengė žodžio Kalėdos ir sveikino visus „šilčiausių švenčių proga“:

Gerieji žmonės, sveikinu Jus ne šilčiausiu metu, bet šilčiausių metų švenčių proga. Šiandien kai mūsų širdis ir namus šildo artuma, mes nenumaldomai artėjame prie pabaigos…, prie pabaigos reikšmingų metų, kuriais minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Lietuvos šventė tęsis ilgai spindėdama savo renginiais vėliau atspindžiu sugrįždama į mūsų atmintį. Įsimintina, kiek pilietiškumo suvienytų žmonių – Dainų šventės dalyvių, Popiežiaus vizito liudininkų vietos bendruomenių savanorių ir daug kitų geradarių – sukūrė šiltas, gyvas ir pilnas pagarbos šimtmečio metų dienas“, – sakė Seimo Pirmininkas.

Seimo vadovas pabrėžė pasitikėjimo svarbą ir linkėjo visiems ramių švenčių: „Visiems linkiu ramių švenčių. Pasitikėkite savimi ir šalia esančiu ir tikėkite Visada Esančiu šalia. Nerkite į naujus metus drąsiai: tegul tai, kas bus nauja, tampa tuo, kas neužmirštama! Teištirpsta kliūtys, skiriančios Jus nuo troškimų. Linksminkitės, džiaukite, gyvenkite“.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: