Panevėžio pataisos namuose surengta dainuojamosios poezijos popietė (0)

Vilija Urbonienė | Rengėjų nuotr.

Vilija Urbonienė | Rengėjų nuotr.

Artėjant Kalėdoms, gruodžio 14 d., Panevėžio pataisos namuose buvo surengta dainuojamosios poezijos popietė „Pašauktas vardu“. Savo kūrybos dainas atliko Vilija Urbonienė (vokalas, gitara) ir jos scenos draugė Oksana Sadauskienė (smuikas).

Renginį dovanojo M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas, kurio dėka nuteistos moterys ir įstaigos darbuotojai turėjo galimybę pasiklausyti melodingų, lyriškų dainų, lydimų gitaros ir smuiko akompanimento. Jausmingas pasirodymas užbūrė klausytojus, leido pasinerti į muzikos garsus, atsipalaiduoti, paleisti blogas mintis, užpildyti širdis šviesa ir gerumu. Koncertas paliko neišdildomą įspūdį – po kiekvienos dainos netilo karšti plojimai ir padėkos.

 Panevėžio pataisos namu vadovybė dėkojo M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondui, atlikėjams bei rėmėjams už nuostabiai praleistą popietę bei sukurtą šventinę nuotaiką.

M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas yra visuomeninė organizacija, siekianti skatinti bendruomenių paveldosaugines ir gamtosaugines veiklas, skleisti žinias apie kultūros paveldą, šviesti visuomenę.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: