Premjeras Saulius Skvernelis pranešė, kad keičia tris savo Vyriausybės ministrus (16)

Saulius Skvernelis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Saulius Skvernelis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Gruodžio 3 d., pirmadienį, Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pranešė, kad keičia tris savo Vyriausybės ministrus – Švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę, kultūros ministrę Lianą Ruokytę-Jonson ir aplinkos ministrą – Kęstutį Navicką.

„Yra sričių, kuriose norėčiau matyti didesnį proveržį, didesnę dinamiką, didesnį ryžtą. Todėl noriu pranešti jums, kad šiandien priėmiau sprendimą keisti tris šios Vyriausybės ministrus: švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę, kultūros ministrę Lianą Ruokytę-Jonson ir aplinkos ministrą Kęstutį Navicką“, – žurnalistams pirmadienį sakė S. Skvernelis.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dar penktadienį pareiškė, kad stringant streikuojančių mokytojų ir švietimo ministrės deryboms, švietimo ministrės Jurgitos Petrauskienės galimybės eiti pareigas kelia abejonių.

Tačiau šiandien D. Grybauskaitė sakė, kad  Vyriausybės pertvarkymas „be realių priežasčių“ jai taip pat kelia daug klausimų.  „Jeigu dėl vienos ministrės maždaug aišku, tai dėl kitų aš norėčiau išgirsti priežastis“,  – sakė šalies vadovė ir pridūrė, kad aktualija dabar yra mokytojų streikai, o pasak jos, trijų ministrų atstatydinimas mokytojų problemos nesprendžia o sukuria naują problemą.  „Manau, kad premjeras mėgina taip savo problemas nustumti ant kitų galvų“, – sakė D. Grybauskaitė.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis trijų ministrų atstatydinimu nesistebi nes, esą, jie su Ministru pirmininku S. Skverneliu jau yra tai ir anksčiau aptarę.

Tačiau R. Karbauskis nemato pagrindo kalbėti apie visos Vyriausybės pasitraukimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: