Abukevičiaus premija apdovanotas filmas apie vorus (video) (0)

Voras | vstt.lt nuotr.

Voras | vstt.lt nuotr.

Gruodžio 6 d. Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre vyks pažintis su paslaptingu vorų pasauliu. Čia viešės šiluviškis Valdas Mikolaitis, sukūręs filmą „Vorų ratilinis“, kuris neseniai buvo apdovanotas  šių metų Petro Abukevičiaus premija.

Ši premija, įsteigta Aplinkos ir Kultūros ministerijos ir Lietuvos televizijos prieš dvidešimt metų, skirta garsiam režisieriui ir operatoriui, gyvosios gamtos dainiui Petrui Abukevičiui atminti ir siekiant skatinti tęsti jo misiją – kurti filmus apie gamtą.

Šiais metais Petro Abukevičiaus premija apdovanotas filmas apie vorus – „Vorų ratilinis“. Tai – ne pirmas V. Mikolaičio kūrinys, 2013 m. filmų autorius buvo apdovanotas šia premija už filmą „Pavienės bitės“.

„Vorų ratilinis“ leidžia pažvelgti į paslaptingą tinklų pynėjų pasaulį. Vorus pavyksta nufilmuoti tik naktį, todėl V. Mikolaitis darbuodavosi nuo 10 valandos vakaro iki 5 valandos ryto.

Gruodžio 6 dieną 18 val. kviečiame į Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centrą, kur vyks susitikimas su autoriumi bei naujausio jo kūrinio peržiūra.

Trumpą filmo anonsą galite išvysti čia:

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kultūra, Menas, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: