Į Lietuvą atvyksta Estijos ir Latvijos parlamentų pirmininkai (1)

kam.lt nuotr.

kam.lt nuotr.

Spalio 25–26 dienomis į Lietuvą atvyksta Estijos Respublikos Rygikogo Pirmininkas Eikis Nestoras (Eiki Nestor) ir Latvijos Respublikos Saeimos Pirmininkė Inara Mūrniecė (Ināra Mūrniece) bei jų vadovaujamos delegacijos. Pagrindinis vizito tikslas – dalyvauti 37-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 24-ojoje Baltijos Taryboje.

Spalio 25 d., ketvirtadienį, Estijos ir Latvijos parlamentų vadovai kartu su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu dalyvaus Baltijos Asamblėjos apdovanojimų ir medalių įteikimo iškilmėse, kuri vyks Šv. Jonų bažnyčioje (pradžia – 19 val.).  

Spalio 26 d., penktadienį, 9 val. V. Pranckietis, I. Mūrniecė ir E. Nestoras dalyvaus  Baltijos Asamblėjos Prezidiumo ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos nacionalinių parlamentų pirmininkų posėdyje (A. M. Brazausko salė, I rūmai).

Baltijos valstybių parlamentų vadovai 37-osios Baltijos Asamblėjos sesijos atidaryme (Seimo posėdžių salė, II rūmai) sakys sveikinimo kalbas (pradžia – 10 val.).  

11 val. numatyta Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų pirmininkų spaudos konferencija (Spaudos konferencijų salė, II rūmai).

11.30 val. įvyks trišalis Seimo Pirmininko V. Pranckiečio, Estijos Rigikogu Pirmininko E. Nestoro ir Latvijos Saeimos Pirmininkės I. Mūrniecės susitikimas (Seimo Pirmininko kabinetas, I rūmai). 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

1 komentaras

  1. Na, matai, kaip gražiai Baltijos sesės giminiuojasi, atvyksta pasisvečiuoja ir vėl grįžę namo kimba prie savo ūkio darbų… Taip gali būti ir atskirose gyvenimo srityse, bet, matyt, tam nepasiskiriama ar skūpima pinigų… Ir ką čia gražiau sugalvosi – pasimatoma, pasikalbama, pasivaišinama ir vėl prie kasdieninių darbų. Baltų gentys taip ir gyveno tūkstančius metų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: