Arvydas Juozaitis Raudondvario pilyje pristatys savo rinkiminės programos metmenis ir bendražygius (21)

Arvydas Juozaitis | Alkas.lt koliažas

Arvydas Juozaitis | Alkas.lt koliažas

Spalio 22 dieną 16 val. (registracija nuo 15 val.) Raudondvario pilyje (Pilies takas 1) bus paminėtas Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Steigiamojo suvažiavimo 30-metis ir surengta kandidato į Lietuvos Respublikos prezidentus, Sąjūdžio pradininko, rašytojo, filosofo Arvydo Juozaičio rinkiminio sambūrio „Lietuva yra čia“ telkimo pirmoji sueiga. A. Juozaitis pristatys savo programos metmenis „Lietuva yra čia“ ir artimiausius bendražygius.

Pasisakys atskirų sričių žinovai: Alvydas Butkus, Dalius Serafinas, Leonardas Vaitys, Viktoras Gerulaitis, Gintaras Skamaročius ir kiti. Sueigos dalyviams sveikinimo žodį tars  Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, o dainomis sveikins bardas Vytautas Babravičius.

„Kartu su ištikimais Lietuvos Persitvarkymo sąjūdžio bendražygiais sieksime, kad prieš 30 metų Tautą į laisvės žygį pakėlusios Sąjūdžio vertybės ir idėjos būtų sėkmingai perduotos jaunajai kartai ir perneštos į XXI amžių. Tad, mes telkiamės ne tik prezidento rinkimams. Telkiamo sambūrio „Lietuva yra čia“ tikslas siekti politinės sistemos pertvarkos, sugrąžinti piliečių pasitikėjimą savo valstybe ir pasididžiavimą savo šalimi, kurti tokią gyvenimo aplinką, kuri skatintų į Lietuvą sugrįžti ir tuos, kurie iš jos išvyko“, – sakė A. Juozaitis.

***

Arvydo Juozaičio rinkiminio sambūrio „Lietuva yra čia“ pirmoji sueiga

2018 metų spalio 22 d.
Raudondvario pilis (Pilies takas 1) Konferencijų salė
Registracija nuo 15 val. Pradžia: 16 val.

Dienotvarkė
I dalis

15:55 – Svečius pasitinka Vytauto Babravičiaus 2 dainos.
Moderatoriai Eglė Mirončikienė ir Saulius Lapėnas
16:05 – Saulius Lapėnas ir Eglė Mirončikienė prisistato ir pasveikina sueigą.
16:06 – Lietuvos valstybės himnas (V. Babravičiaus pirmieji akordai)
16:10 – Kauno rajono mero Valerijaus Makūno žodis.
16.13 – Eglė Mirončikienė perskaito Onos Voverienės (Lietuvos moterų lyga) sveikinimą.
16.15 – Arvydas Juozaitis – „Keturių bokštų“ politika.
16.25 – Viktoras Gerulaitis — Lietuvos kultūros braižas.
16 30 – Alvydas Butkus – Valstybinė kalba.
16.35 – Dalius Serafinas – Žalioji Lietuvos ekonomika.
16.40 – Liutauras Stoškus. Depolitizuokime aplinkosaugą!
16.45 – Jonas Vanagas – Technologijos: Lietuva turi ateitį.
16.55 – Leonardas Vaitys — Ar tikrai mes mylime regionus?

16:55 Renginio moderatoriai skelbia pertrauką
Pertraukos metu rodoma S. Lapienio „Keturių bokštų“ vizualizacija.

II dalis
17.20 – Gintaras Skamaročius – Naujoji Lietuvos regionų politika.
17.25 – Gintautas Kniukšta – Miškai – valstybės pradžia.
17.30 – Eligijus Duonys-Dzežulskis – Šeimos politika.
17.35 – Algis Avižienis – Tėvynių Europa.
17.40 – Gintaras Songaila – Sambūrio „Lietuva yra čia“ strategija.
17.45 – Dalia Eigirdienė – Sambūrio „Lietuva yra čia“ struktūra ir vidinė informavimo sistema.
17.50 – Arvydas Juozaitis kviečia visus dalyvaujančiuosius diskusijoms ir pasisakymams.
18.00 -18.45 – Diskusijos ir pasisakymai.
18.50-19.00 – Išvados.
Pabaiga

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

21 komentaras

 1. Ramute:

  Klausant gerb.A.Juozaicio naturaliai gimsta viltis,kad mes dar turime SAVO Valstybe.

 2. Skaitytojas:

  O „sfinkter tyrimai“, žinoma, Juozaičio kandidatūrą apklausose nutylės.

 3. Apie apklausas Delfyje:

  Štai tikroji DELFI statistika
  1. Šiandien Delfyje straipsnis apie A.Juozaitį paskelbtas 2 valandom vėliau. Komentarų apie 15.30 val jau beveik 800. Surikiavus komentarus pgl Geriausi (t.y. sulaukę daugiausiai „paspaudimų“) matosi, jog žmonės NEPALYGINAMAI gausiau palaiko ir džiaugiasi Arvydo J. kandidatavimu. Skaičiai įspūdingi. Po 370 pritariančių ir palaikančių teigiamus komentarus už A.Juozaitį ir dar po 80 “širdučių”!!!! Džiugu matyt 🙂
  2. O straipsnis apie I.Šimonytę paskelbtas 2 val. anksčiau. Komentarų apie 560. Surikiavus komentarus pgl Geriausi (t.y. sulaukę daugiausiai „paspaudimų“) matosi, jog I.Šimonytę gerai prisimena už jos „nuveiktus darbus“ kartu su Kubilium ir konservatoriais. Ir surikiavus “Geriausi” – ištiesų, švelniai sakant, daugiausia smerkiantys ir keikiantys komentarai su 170 ir pan. pritariančių tokioms nuomonėms….

  Štai tokia statistika ir tokie reitingai.

 4. Prašalietis:

  “Arvydas Juozaitis Raudondvario pilyje pristatys savo rinkiminės programos metmenis ir bendražygius”… Pagrindines savo”rinkimines tezes”A.Juozaitis jau pristatė ne vieną kartą visuose informavimo šaltiniuose kuriuose tik galėjo. Visi jo šalininkai-visuomenininkai ir gerbėjai, kurie gal kada praeityje”abejojo”,” dabar žino”,kad Lietuva yra čia, medis auga Lietuvoje, lietuvių tautos laukia šviesus tautinis rytojus Lietuvos-Latvijos valstybinėje sandraugoje . Tiesa, A.Juozaičiuo iškilmingai paskelbus Lietuvos-Latvijos valstybinę sandraugą nedideliame sambrūzdyje Latvijoje ir atspausdinus atitinkamą”pareiškimą”kažkokiame latviškame laikraštėlyje, latviškų braliukų reakcijos į šią “šviesią bendrą perspektyvą”ir po šiai dienai negirdėti. Latviški braliukai iš lietuviškų broliukų tai nori prisiteisti keliasdešimt milijonų eurų už kažkada lietuvaičių išardytą seną geležinkelį, tai kažkoks latviškas biznesmenas padavė į teismą Lietuvos valstybę ir ieško 30 milijonų eurų už žalos atlyginimui… Apie A.Juozaičio siūlomą Lietuvos-Latvijos “valstybinį sandrauginį šviesų tautinį rytojų” niekas net neužsimena… Apie tai A.Juozaitis Raudondvario dvare turės su savo šalininkais matomai pasakyti
  taip,kad lietuvių ir latvių tautos iki paskutinio kaimo švonderio “išgirstų kokie šviesūs rytojai laukia braliukų”, aišku, tik jei A.Juozaitis atsisės ant prezidento taburetkės. Alko rodomoje apklausoje A.Juozaitis pirmauja prieš kitus kandidatus, kaip Lietuva-Baltijos tigrė europoje….Tad A.Juozaitis Raudondvario dvare gali ramiai gurkšnoti arbatą užkasdamas lietuviškomis arba ukrainietiškomis barankėlėmis su savo šalininkais ir gerbėjais ir ramiai”kaip švedas”laukti 2019 metų prezidento rinkimų. Prezidento taburetkės užsėdimą rinkėjai jau “nusprendė, nes ne vieną dešimtmetį tauta laukė tik tokio tautos gelbėtojo kaip A.Juozaitis”.. ir pagaliau sulaukė….

 5. Atrodo, kad Juozaitis galutinai į Prezidentus suka su atgijančiu tarpukariu slaptai buvusiu vasališku Lenkijai Kaunu, “išdavusiu, atidavusiu” Vilnių, pražaidžiusiu valstybę … Smetona taipogi viešai gražbyliavo, kad jis už “lietuvišką Lietuvą”…

  • LosAngeles:

   o tai uz kokia Lietuva turejo buti Smetona??? negi jums dar nenusibodo tos ‘trydeles’, pastoviai ‘pramusancios’ tamstai vidurius? ‘vasalisku Kaunu’, slaptai (be abejo, nes niekas apart jusu, to nepastebejo), prazaidusiu valstybe, isdavusiu Vilniu… kas ten dar?
   beje, latviai Vilniaus neturejo (taipogi ir Smetonos), tai panasu kad valstybes neprazaide. tas pats su estais… saraseli galima testi, pilnai suprantama tamstos pasipiktinimas, kadangi vienintelis Smetona ‘prazaide’ valstybe

   apie straipsni galima pasakyti tik tiek: panasu tai vienintelis kandidatas, kuris, kad ir koks bebutu, dar gali kazkiek ‘sudrumsti sita uzsistovejusia prasmirdusia politine bala’

 6. Skalvis:

  Na, niekas nieko iš šv. Juozapo nesitiki. Tiesiog: ” patriotamas ” reikia žmogaus, kurį aukštinti nebūtų gėda. Na, o jei surinks balsų – bus šaunus biznelis.

 7. Skalvis:

  Kita vertus: Visada sakiau, duokit kiekvienam etniniam lietuviui po 1 ha miško , be teisės iškirsti ar parduoti, ir Lietuva bus amžina. Lietuvio niekas neatplėš nuo Girios. Tat: jei šv. Juozapas apgins Labanoro girią – juo patikėsiu !

 8. Irena:

  IDEMIAI SEKDAMA IVYKIUS SUSIETUS SU A. JUOZAICIO. PASIRODYMU MUSU LABAI RIBOTOJE IMGFORMACINEJE ERDVEJE , SUPRATAU

 9. Bet kasgi čia tas Irenos suprastas Juozaičio Lietuvos valstybės per “lietuviškumas tikras” galėtų būtų – Vilnius lietuviškas, Klaipėda lietuviška, na gal, sakau, Kaunas yra kiek “vytautiškai – tarpukariškai” lenkiškas …

 10. Skaitytojas:

  Cha, liberastinė žiniasklaida jau pradeda minėti Juozaičio egzistavimą. Kol kas jam duoda kelis procentus ir 5–6 vietas (pirmąją, žinoma, kalbančiam bankomatui). Įdomu, kokie tikrieji Juozaičio reitingai; spėčiau, kad visai neblogi.

 11. Sveiki, Arvydas Juozaitis vienas iš puikiausių kandidatų, tačiau keista, kad nesupranta, kad kiekviena nauja organizacija kuriama Lietuvoje (jų yra labai daug ir kiekviena nori suvienyti Lietuvą) – skaldo Lietuvą, todėl visų geri norai dėl vienybės nepasiekia tikslo, ar mums to reikia? Kuriama Lietuvos visuomenės tarybos Organizacinio komiteto (LVT OK) tikslas toks pat – LIETUVOS VIENYBĖ. tai junkimės į vieną darinį ir gelbėkime Lietuvą. Kviečiu visus susimąstyti ir padaryti rimtus sprendimus. Nepildykime Lietuvos priešų norus: visomis priemonėmis suskaldyti Lietuvą, nes toks darinys jiems nepriimtinas, sėkmės priimant teisingus sprendimus, pagarbiai Aldona Marija Gedvilienė LVT OK ĮKŪRIMO INICIATORĖ.

 12. Bičiulė:

  Džiaugiuosi, kad Vytautas Babravičius (Simas) dalyvauja šiame renginyje, jo nuostabios dainos buvo, yra ir bus atgaiva sielai. O Arvydas yra VILTIS tų, kurie nori matyti Lietuvą Lietuvoje. Sėkmės VISIEMS!

 13. protesto balsas:

  BALSUOSIU UZ JUOZAITI.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: