Kviečiama siūlyti asmenis Meilės Lukšienės premijai gauti (0)

Meilė Lukšienė | O. Pajedaitės nuotr.

Meilė Lukšienė | O. Pajedaitės nuotr.

Švietimo ir mokslo ministerija kviečia iki rugsėjo 15 d. teikti nusipelniusius asmenis Meilės Lukšienės premijai gauti. Premija kasmet skiriama jaunam švietėjui už demokratiškumo, humanizmo, kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą.

„Mokytojo specialybė prestižinė pati savo esme — mokytojai yra vieni pirmųjų moralinių autoritetų vaiko gyvenime. Norime padėkoti ir skatinti jaunus mokytojus, kurių pašaukimas ir darbo vaisiai šiemet suspindo ryškiausiai. Į šalies mokyklas labai svarbu pritraukti kuo daugiau jaunų mokytojų, taip pat skatinti, motyvuoti tuos, kurie dirba kitaip, kūrybiškai, inovatyviai, yra puikieji vaikų vedliai mokykloje ir žinių pasaulyje,” — sako švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Į premiją gali pretenduoti asmenys ne vyresni nei 35 metų. Kandidatūras gali siūlyti mokytojai, švietimo įstaigų vadovai, švietimo įstaigos, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos, ŠMM ir jai pavaldžios institucijos. Premijos dydis – 4560 eurų. Ji skiriama kiekvienais metais Tarptautinės mokytojų dienos proga spalio mėnesį. 

Šią  premiją ŠMM įsteigė 2010 metais. Premijos laureatais per šiuos metus jau  yra tapę 8 mokytojai iš visos Lietuvos.

Apdovanojimu siekiama įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės M. Lukšienės atminimą ir skatinti jaunus pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus.

Kandidatus kviečiama teikti ministerijos Personalo skyriui el.paštu: Daina.Kirsanskiene@smm.lt

Premijos skyrimo nuostatus rasite čia:
https://www.smm.lt/web/lt/meiles-luksienes-premijos-skyrimo-nuostatai

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: