Rusijos prezidentas V. Putinas metiniame pranešime puikavosi augančia Rusijos karine galia (tiesioginė transliacija, video) (6)

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Kovo 1 d. ketvirtadienį 11 val. akivaizdžiai negaluojantis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pristatė savo metinį pranešimą.

Per artimiausius šešerius metus V. Putinas pažadėjo Rusijoje perpus sumažinti skurdo lygį, teigė, kad technologinis atsilikimas gali nulemti šalie suvereniteto praradimą. Rusijos sugebėjimą reaguoti į technologijų revoliucijos iššūkius V. Putinas pavadino itin svarbiu jos saugumui ir suvereniteto išsaugojimui.

Prezidentas itin daug dėmesio (45 min.) skyrė Rusijos karinės galios propagandai – gyrėsi ir didžiavosi augančia Rusijos karine galia ir naujausiais strateginės ginkluotės projektais, rodė videoklipus pristatančius naujausią nesustabdomą branduolinį ginklą. Manieže susirinkęs Rusijos politinis ir kitoks elitas kaip ir anais Brežnevo laikais atsistoję ovacijomis palydėdavo Rusijos vadovo patosines frazes.

V. Putinas apie Rusijos karinę ginkluotę:

Tiesioginė TV kanalo „Dabartinis Laikas“ (Настоящее Время) transliacija, V. Putino kalbos aptarimas:

Visa V. Putino kalba:

Iškiliausias Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas, kuriam Rusijos valdžia neleido balotiruotis 2019 m. kovą vyksiančiuose prezidento rinkimuose taip socialiniame tinkle Twittwe taip pakomentavo V. Putinopostringavimus apie augančią Rusijos karinę galią:

– Dievuliau. Jie ištikrųjų rodo filmuką apie branduolinę raketą prezidento metinio pranešimo Federaliniam Susirinkimui metu. Vadinasi visiškai neturi ką pasakyti apie ekonomikos padėtį…

–  Tikroje kosminėje programoje atsiliekame, bet va užtat tokį multiką sukūrėme.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: