Seimo narė A. Maldeikienės aiškinsi ar ministrai naudojosi privilegijomis Santaros klinikose (0)

Aušra Maldeikienė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Aušra Maldeikienė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Vasario 27 d. Seimo narė Aušra Maldeikienė bandydama formuoti politiką, kur moralės principai viršytų iš anksto sutartas nerašytas taisykles bei tik atskiriems individams palankias įstatymo nuostatas, antradienį kreipėsi į susisiekimo ministrą Roką Masiulį ir finansų ministrą Vilių Šapoką.

Savo kreipimesi ji prašo ministrus ir jų padėjėjus nenukrypti nuo temos ir atsakinėti į pateiktus klausimus, nes plačiai Lietuvos valdžios koridoriuose paplitusi praktika, kai paklausus vieno dalyko, gauni atsakymą į visai kitą, nebegali būti toliau toleruojama.2018 m. vasario 26 dieną komentare portalui Delfi.lt finansų ministro R. Masiulio patarėja Vytautė Šmaižytė atsakydama į žurnalistės klausimą, ar ministras naudojosi privilegijomis Santaros klinikose, teigė, kad ministras R. Masiulis yra registruotas pas šeimos gydytoją Vilniaus Centro poliklinikoje. Anot jos, gavęs gydytojo siuntimą tyrimams ar konsultacijoms – ministras eilėje pas specialistus, tarp jų ir Santaros klinikų, laukdavo ir savaites, ir mėnesius.

Tomis pačiomis aplinkybėmis tame pačiame tekste finansų ministro V. Šapokos patarėja Raminta Stanaitytė teigė, jog „ministras ir jo šeima jau daug metų registruoti kitoje sveikatos priežiūros įstaigoje“.

Papildomoje užklausoje A. Maldeikienė pabrėžė, jog jos absoliučiai nedomina, kurioje konkrečioje poliklinikoje ministrai registravosi ir kokias konkrečias sveikatos priežiūros paslaugas jie gavo.

Primenama, jog ministrų buvo klausta, ar jiems einant ministrų pareigas teko naudotis Santaros klinikų paslaugomis, ir svarbiausia, ar jiems atvykus į Santaros kliniką, juos pasitiko, lydėjo į gydytojų kabinetus, organizavo jų sveikatos priežiūros paslaugas ir kitaip išskirtinai aptarnavo klinikų vadovybė – klinikų direktorius ar jo pavaduotojai?

Papildomai domimasi, ar ministrams teko bendrauti su Santaros klinikų vadovu Kęstučiu Strupu ne darbo, bet asmeniniais klausimais.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: