Atrankos į olimpines žaidynes ciklas slidininkams baigtas (0)

Atrankos į olimpines žaidynes ciklas slidininkams baigtas | Pixabay nuotr.

Atrankos į olimpines žaidynes ciklas slidininkams baigtas | Pixabay nuotr.

Šį savaitgalį, sausio 6-7 dienomis, Lenkijos Jakušica miestelyje, Lietuvos slidininkai varžėsi paskutinėse varžybose atrankos į olimpines žiemos žaidynes cikle.

Sausio 6 dieną, sportininkai varžėsi sprinto klasikiniu stiliumi rungtyje. Šios dienos varžybose, net du Lietuvos sportininkai lipo ant stipriausiųjų pakilos. Vyrų grupėje Mantas Strolia po atkaklios kovos, finišo tiesiojoje, iškovojo aukso medalį, o Modestas Vaičiulis pelnė bronzą.

Taip pat, į stipriausiųjų dešimtuką pateko dar trys mūsų sportininkai. 7-as buvo Jaunius Drūsys, o Tautvydas Strolia ir Ąžuolas Bajoravičius dalinosi 9-a ir 10-a vietomis.

Moterų grupėje, vienintelė Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko liko 20-oje vietoje.

Sekmadienį, sausio 7 dieną, dalyviai varžėsi 15 kilometrų distancijoje laisvuoju stiliumi. Geriausiai iš lietuvių pasirodė Tautvydas Strolia, iškovodamas 9-ą vietą, 12-ą ir 13-ą vietas dalinosi Mantas Strolia ir Deividas Kliševičius bei geriausiųjų dvidešimtuke 18-ą vietą pelnė Stepanas Terentjevas (Stepan Terentjev).

Iki olimpinių žiemos žaidynių Pietų Korėjoje likus 33 dienoms, mūsų sportininkai užbaigė atrankos į jas etapą ir toliau ruošis svarbiausiems ketverių metų ciklo startams Pjongčango olimpinėse trasose.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: