L. Balsio ieškojo gausios policijos pajėgos, ministras nesupranta, kaip jam buvo leista išvykti iš Seimo (2)

Policija | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Policija | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Kaip įtariama, neblaivus automobiliu iš Seimo išvykęs Linas Balsys šiuo metu yra savo namuose Vilniuje, sako policijos pareigūnai.

„Seimo narys Linas Balsys šiuo metu yra namuose, Vaduvos gatvėje“, – žurnalistams sakė Policijos departamento Pajėgų valdymo valdybos viršininkas Arūnas Paulauskas.

Anot policijos atstovo, susisiekti su L. Balsiu pavyko ne tiesiogiai, o per Mišrios Seimo narių grupės naująjį seniūną Bronislovą Matelį. Laukiama, kada  jis sutiks pats išeiti ir pabendrauti su pareigūnais.

Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis patvirtino, kad per B. Matelį L. Balsys perdavė, jog atsisako bendrauti su policija. Policijos ekipažas nuo Seimo nario namų atitrauktas, bus ieškoma kitų galimybių su juo susisiekti.

Pareigūnams L. Balsys neatidarė durų, nors iš kaimynų skolintomis kopėčiomis pareigūnai dar bandė palypėti iki pirmojo aukšto langų ir įvertinti situaciją parlamentaro bute.

Pasak A. Paulausko, manoma, kad politiko vairuotas automobilis „Volkswagen Caddy“ yra po namu, garaže.

Linas Balsys žurnalistams Seime sutiko pasitikrinti alkoholio matuokliu ir pripūtė 1,82 prom. alkoholio. Jis netrukus išvyko iš Seimo, Vadovybės apsaugos departamento budėtojai apie incidentą pranešė policijai.  A. Paulauskas teigė, kad teisiškai vertinti žurnalistų atsinešto alkotesterio parodymus nėra galimybės, nes nėra žinoma, ar jis metrologiškai patikrintas.

Seimo nario Lino Balsio ir jo vairuojamo automobilio ieškojo gausios policijos pajėgos.

Tuo metu vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas pranešė, kad ketina aiškinsis, kodėl informacija policijai apie galimai neblaivų Seimo narį Liną Balsį perduota jam jau išvykus iš Seimo automobiliu, o apsaugos pareigūnai leido išvykti parlamentarui.

„Negalėčiau komentuoti, kodėl vadovybės apsaugos vyrai tik po 20 minučių pranešė. Gal jie nebuvo įsitikinę, gal nematė labai akivaizdžių požymių, gal neskaitė žiniasklaidos, gal neužkliuvo jiems. Bet jei būtų įsitikinę, turėtų neleisti, nepaisant Seimo nario neliečiamybės. Mes pasiaiškinsime, ar jiems trūko informacijos, ar jie nežinojo, ar jie kažką vertino“, – sakė E. Misiūnas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: