Antanas Guoga traukiasi iš Vilniaus „Lietuvos ryto“ akcininkų (0)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ gelbėtoju praėjusio sezono pabaigoje skelbęsis Antanas Guoga paliko krepšinio komandą. Vienu didžiausių „Lietuvos ryto“ akcininkų buvęs Guoga pardavė savo akcijų dalį Dariui Gudeliui, skelbiama pranešime spaudai.

Guoga turėjo 20 nuošimčių „Lietuvos rytą“ valdančios VšĮ „KK Statyba“ akcijų, jas šių metų birželį įsigijo iš Gedvydo Vainausko.

Pasitraukdamas Guoga „Lietuvos rytui“ kaip paramą perleido 300 tūkst. eurų, kurie iš pradžių buvo laikomi paskola.

„Klubas dabar ant tvirtų bėgių ir vadybą išmanančių profesionalų rankose. Aš asmeniškai, deja, negaliu skirti jam viso laiko, o dalyvauti epizodiškai nėra lengva. Neišvengiamai atsiranda ir nesusipratimų, nuomonių išsiskyrimų, kaip kad ne itin maloni pastarojo meto istorija dėl keistoko rėmėjo vaidmens klube“, – pripažino Guoga. – „Šiandien labiausiai norisi pergalių ir taikos bei stabilumo. Asmeniškai ir toliau sieksiu pritraukti aukštų standartų finansinius rėmėjus. Toliau esu šalia“.

„Lietuvos ryto“ direktorius D. Gudelis dabar bus vienas didžiausių akcininkų – jis dalininkų susirinkime turės 8 balsus iš 20. Tokią pat dalį valdo ir Vilniaus miesto savivaldybė. Du balsus turi Linas Kleiza, po vieną – VšĮ „Perlas“ ir „Norvelita“.

„Lietuvos ryte“ šį mėnesį įsiplieskė nesutarimai tarp A. Guogos ir D. Gudelio dėl „Lietuvos ryto“ partnerystės su „MG Baltic“ koncernu.  A. Guoga pareiškė, kad D. Gudelis turi trauktis, tačiau direktorių užstojo kiti „Lietuvos ryto“ dalininkai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: