Ačiū mokytojams, kuriantiems ateities Lietuvą (video) (0)

mokytoja-veronika-naumova-tavo vaikas.lt

tavovaikas.lt nuotr.

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) bendruomenė jungiasi prie iniciatyvos „Ačiū, Lietuva!, taip pabrėždami savo pilietiškumą, prisidėdami prie pozityvių minčių apie šalį sklaidos.

Mokslo ir žinių dieną vaizdo įraše „Ačiū mokytojams, kuriantiems ateities Lietuvą“  studentai, švietimo, mokslo, kultūros lyderiai sveikina savo mokytojus. Balerina Kristina Tarasevičiūtė ištarė ačiū savo pirmajai mokytojai: „Labai norėčiau padėkoti savo pirmajai baleto mokytojai ne tik už suteiktas žinias, bet įgytą savarankiškumą.“  Vaikų rašytojas Tomas Dirgėla atvirauja, jog mokykloje parašė pirmuosius savo tekstus. „Dėkoju savo lietuvių kalbos mokytojai už kantrybę man žengiant pirmuosius kūrybinius žingsnius“, – sako jaunasis rašytojas.

Tik pedagogų dėka šiandien mūsų šalyje yra mokslo, politikos, švietimo, kultūros, žiniasklaidos, medicinos, sporto lyderių. Mokslo ir žinių dienos proga norisi nuoširdžiai pasakyti: „Ačiū mokytojams, kuriantiems ateities Lietuvą“. 

Kviečiame žiūrėti video sveikinimą:

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Švietimas, Ukrainos balsas, Vaizdai ir garsai, Vaizdai sielai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: