VTEK nepradės tyrimo dėl R. Budbergytės (0)

Rasa Budbergytė | Twitter nuotr.

Rasa Budbergytė | Twitter nuotr.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė nepradėti tyrimo dėl Seimo narės, buvusios finansų ministrės Rasos Budbergytės, nes tam nerado pagrindo.

 
Tai reiškia, kad ryšys tarp R. Budbergytės buvimo finansų ministre nuo 2016 m. birželio 23 d. iki 2016 m. gruodžio 13 d. bei Seimo narės sutuoktinio Rolando Galvėno tapimo Turto banko Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vadovu 2017 m. nefiksuotas.

 
Į VTEK kreipėsi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Seimo nariai Laurynas Kasčiūnas ir Arvydas Anušauskas, kurie kėlė prielaidas apie galbūt darytą įtaką Turto bankui dėl buvusio finansų ministrės sutuoktinio įsidarbinimo.

 
„Pranešime nėra nurodyta konkrečių faktinių duomenų, įrodančių, kad R. Budbergytė, eidama finansų ministro pareigas, darė (arba galėjo daryti) poveikį atrankos komisijai ar kitais būdais protegavo savo sutuoktinį skiriant jį į Turto banko skyriaus vadovo pareigas“, sakoma VTEK pranešime spaudai.

 
R. Budbergytė teigia, tikėjusis tokio VTEK sprendimo, nes nesiėmė veiksmų, kurie padėtų jos vyrui tapti Turto banko skyriaus vadovu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: