Pasaulio jaunimo sklandymo čempionate po keturių sklandymo dienų priekyje du Lietuvos atstovai (nuotraukos) (0)

Sklandytuvas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Sklandytuvas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Rugpjūčio 6 d. Pasaulio jaunimo sklandymo čempionate peržengta minimali 4 pratimų riba, reikalinga varžyboms įskaityti. Tiesa, peržengta ji tik standartinėje klasėje. Klubinėje klasėje sklandytojai kilo į orą, tačiau nei vienas iš dalyvių neįvykdė dienos normatyvo ir rezultatai nebuvo skaičiuojami.

Ketvirtąją čempionato dieną dėl prastų oro sąlygų sklandytojams buvo duotos užduotys skrieti zonomis. Pirmosios vietos nugalėtojas standartinėje klasėje įveikė 147.05 km. atstumą.

Ketvirtą sklandymo varžybų dieną pirmąją ir antrąją vietas standartinėje klasėje pelnė Lietuvos jaunimo sklandymo rinktinės nariai Joris Vainius bei Ignas Bitinaitis. Trečioje vietoje liko sklandytojas iš Čekijos Karelis Novakas.

25 metų Lietuvos sklandytojui J. Vainiui šis Pasaulio jaunimo sklandymo čempionatas paskutinis. Šis aspektas ir tai, kad čempionatas vyksta namuose Jorį motyvuoja siekti kuo aukštesnių rezultatų.

„Sieksiu būti pirmas“, užtikrintai sakė J. Vainius.

Bendroje rezultatų lentelėje standartinėje klasėje po keturių pratimų pirmauja du Lietuvos sklandytojai: pirmas yra I. Bitinaitis, nuo jo nedaug atsilieka ir antrą vietą užima J. Vainius.

Bendroje čempionato šalių rezultatų lentelėje pirmas tris pozicijas užima Vokietija, Nyderlandai ir Lietuva. Čempionate dalyvauja 70 sklandytojų iš 18 pasaulio valstybių.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kylam, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: