Balsiečiai siekė rekordo „Didžiausias iš žmonių sudarytas ženklas“ (video, nuotraukos) (0)

Balsių bendruomenės nuotr.

Balsių bendruomenės nuotr.

Birželio 3 d. Vilniaus m. Balsių bendruomenės šventės „Jau 15 metų mes kuriam, augam ir švenčiam drauge“ metu, buvo sukviesti rajono gyventojai ir Balsių progimnazijos mokiniai, kurie turėjo suformuoti saulės ženklą būsimos pradinių klasių mokyklos žemės sklype. Šiuo veiksmu buvo siekiama atkreipti Vilniaus m. savivaldybės ir Švietimo ir mokslo ministerijos dėmesį į vaikų teisių konvenciją ir taip paminėti Vaikų gynimo dieną.

„Balsiečių saulės“ Didžiausio iš žmonių sudaryto ženklas buvo kuriamas 2017-06-03 d. 18.00–18.15 val. žemės sklype greta „Mitologinio parko“ tarp Balsių ir Žilvino gatvių. Balsių mikrorajone, Vilniuje.

Ženklo centre esantys skaičiai 10 m. dydžio. (juose 30 etnokultūrinių klasių vaikų su tautiniais drabužiais ir žaliais balionais). Saulės apskritimo skersmuo 15 m. (jame 115 vaikų su geltonais mokyklos uniformos marškinėliais ir geltonais  balionais). Saulės spinduliai: 8 vnt. 30 m. ilgio  ir 16 vnt. 20 m. ilgio ( juose stovėjo  461 žmogus). Bendras ženklą suformavusiu dalyvių skaičius 606  žmonės, o ženklo plotas  4417,86 m/2.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai sielai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: