Tūkstančius Lietuvos šeimų subūrė tradicinė „Šeimų šventė“ (1)

Seimu svente2017_rengeju nuotr1

Šeimų šventė 2017m. | rengėjų nuotr.

Jau šeštą kartą rengiama šeimų šventė „Viena šeima – viena širdim!“ šiemet sulaukė per 15 tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos. Nemokamas pramogas ir  žinomų Lietuvos atlikėjų koncertą atvykusiems dovanojo „Senukų“ prekybos tinklas.

Birželio 3 d., popiet „Harmony parke“ prasidėjęs renginys vėl stebino nemokamų renginių gausa, kurių metu sau mielą veiklą galėjo rasti visi – nuo pačių mažiausių, iki pensinio amžiaus žmonių. Specialiai šiai progai dainininkė ir kompozitorė Jūratė Miliauskaitė sukūrė himną, kurį kartu su mažaisiais atlikėjais skiria visoms Lietuvos šeimoms.

Kadaise tik įmonės darbuotojams rengiama šventė per keletą metų išaugo į didžiausią vasaros šventę, kurioje dalyvauja tūkstančiai Lietuvos šeimų. Įmonės prezidentas Artūras Rakauskas sako, kad  šventės tikslas – sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšius, kartu leidžiant laiką pažinti vienas kitą geriau, suburti visuomenę ir mokėti dalintis.

Seimu svente2017_rengeju nuotr2

Šeimų šventė 2017m. | rengėjų nuotr.

Į šventę atvykusios šeimos galėjo rinktis iš daugybės skirtingų mokomųjų, pramoginių, konkursinių veiklų ir užsiėmimų, išbandyti savo jėgas rungtyniaudami, sudalyvauti rekordinio piešinio kūrime, kartu leisti aitvarus ar tiesiog šokinėti ant batutų. Šventės metų patarimais, kaip keliauti su vaikais dalinosi Rimvydas Širvinskas-Makalius, apie tai, kaip sveikai maitinti vaikus pasakojo žinoma mitybos specialistė Raminta Bogušienė.

Seimu svente2017_rengeju nuotr

Šeimų šventė 2017m. | rengėjų nuotr.

Koncertui pasirodymus rengė televizijos projekto „X Faktorius“ atlikėjai: nugalėtoja Iglė Bernotaitytė, Paulina Paulauskaitė, Monika Pundziūtė, Andis Griva, grupės „Golden age“, „Zeta beat“, „Original copy“, taip pat Saulius Prūsaitis ir „Naktinės personos“, projekte „Lietuvos talentai“ sužibėję Vadikas Raketa, šokių studija „Modus dance“ ir  9-erių būgnininkė Fausta.

Kategorijos: Kultūra, Visi įrašai, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Vilė:

    Buvo puiki šventė – man papasokojo vaikai, kurie ten buvo su mano anūku 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: