„Jaunimo balsas“: A. Lydeka – sunkmetis liberalams tikrai baigsis (video) (3)

Ugnė Bubulytė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ugnė Bubulytė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Skandalais apipinti partijos nariai, rimti kaltinimai ir artėjančių rinkimų baimė, – Atrodytų, jog Lietuvos liberalų Sąjūdis išgyvena labai sunkius laikus, kurie gali trukti ilgai. Tačiau ilgametis liberalas, politologas Arminas Lydeka mano, jog visa tai laikina.

Apie tai ir dar daugiau žiūrėkite laidoje „Jaunimo balsas“ su pačiu Arminu Lydeka ir alkas.lt korespondente Ugne Bubulyte. 

Kategorijos: Alko radijas, Jaunimo balsas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

3 komentarai

 1. Vilniaus Žemaitis:

  Manau, kad taip, nes liberalizmas – ateities ideologija. Ir ji neatsiejama nuo jaunimo bei visuomenės pažangos.
  Tad jei ne viena, tai kita liberalų partija, jei ne vieni – tai kiti liberalų politikai. Tai dėsninga ir visiškai natūralu.

  • LosAngeles:

   Taip jaunimas daznai liberalus buna… iki kokio 30mecio. Po to viskas keiciasi, lieka ligoniai (suauges sveikaprotis zmogus pajegus suprasti, kad be tvarkytojo tvarkos nebus), arba verslininkai (visai malonu, kada dezutese solidzias sumas nesioja, bepigu buti ‘sekmingu’). Nei vieni, nei kiti Lietuvai naudos neatnes

   • Pikc:

    Iškart prisiminiau, kaip “prie ruso” komjaunimo aktyvistai lygiai taip pat porino, kad komunizmas – “ateities ideologija. Ir ji neatsiejama nuo jaunimo bei visuomenės pažangos”. Dabartinis homjaunimas sklandžiai “perėmė estafetę”. Išties – “dėsninga ir visiškai natūralu”. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: