G. Steponavičius iš Seimo nesitraukia (7)

Seimas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Seimas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Liberalų sąjūdžio atstovas Gintaras Steponavičius pranešė nesitrauksiantis iš Seimo, nors tą padaryti jį paragino parlamento pirmininkas Viktoras Pranckietis, reaguodamas į prokurorų įtarimus dėl neteisėto finansavimo.

G Steponavičius teigė, kad jis neturi būti tapatinamas su politinės korupcijos byla, kurioje įtarimai dėl kyšio ėmimo iš „MG Baltic“ koncerno pareikšti buvusiam partijos vadovui Eligijui Masiuliui. Jis sakė esąs įsitikinęs, kad verslininkai teisėtai rėmė jo pilietinius projektus.

“Pagrindas, dėl kurio į Seimą kreipėsi prokuroras, niekaip nėra susijęs su kyšininkavimu ir korupcija, ir būtent tai yra priežastis, kodėl aš neketinu trauktis iš Seimo nario pareigų ir noriu, kad mano imunitetas būtų nuimtas kuo greičiau“, po susitikimo su Seimo pirmininku V. Pranckiečiu sakė G. Steponavičius.

Tuo metu Seimo pirmininkas V. Pranckietis sakė, kad prokurorų įtarimai meta šešėlį tiek visam Seimui, tiek Liberalų sąjūdžiui.

Pasak Seimo pirmininko, kitą antradienį planuojama sudaryti komisiją dėl G. Steponavičiaus imuniteto panaikinimo, ir jei ji spės parengti rezoliucijos projektą, balsavimas gali vykti ketvirtadienį.

G.Steponavičius pripažįsta, kad buvo susitikęs su koncerno „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu, prašė paremti jo fondą ir vieną viešąją įstaigą, tačiau, anot jo, tai buvo skaidri, teisėta veikla.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: