„Profsąjungų rūmai“ bus parduodami varžytinėse (2)

sarihnews.com nuotr.

sarihnews.com nuotr.

„Profsąjungų rūmų“ kreditorių susirinkime nuspręsta pripažinti juos valdančią įmonę „VIPC Vilnius“ bankrutavusia ir visą bendrovės turtą bendrai parduoti varžytinėse. Procedūrai vadovaujantis bankroto administratorius Stasys Poškus susirinkusius kreditorius taip pat informavo, kad jau kreipėsi į teismą dėl neteisėtais veiksmais įmonei padarytos žalos atlyginimo.

„Kreditoriai vienbalsiai sutarė dėl bankroto ir bendrovės turto pardavimo. „VIPC Vilnius“ dar praėjusiais metais viešai paskelbė nebegalinti užtikrinti, kad kreditorių investicijos bus apsaugotos nuo tolimesnių nuostolių, todėl šioje situacijoje bankrotas buvo vienintelis logiškas žingsnis“, – sako S. Poškus.

Anot bankroto administratoriaus, visą bendrovės turtą bus siekiama atiduoti į vienas rankas, o pradinė varžytinių suma bus kiek didesnė nei 11,5 mln. eurų.

„Profsąjungų rūmus“ įsigiję investuotojai kartu su sostinės savivaldybe ir Lietuvos architektų sąjunga dar 2008 metais paskelbė tarptautinio lygio architektūros konkursą dėl rūmų pritaikymo šiuolaikiniams poreikiams. Jo metu buvo išrinktas geriausias projektas, pagal kurį rūmai ir turėjo būti tvarkomi.

Tačiau per beveik dešimt metų „VIPC Vilnius“ taip ir nepavyko gauti leidimų, būtinų pastato sutvarkymui ir pritaikymui šiuolaikiniams poreikiams.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: