Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas šalies žmonėms Naujųjų metų proga (video) (8)

prezidente_kaledos 2012

lrp.lt nuotr.

Mieli Lietuvos žmonės,

į istoriją nueina dar vieneri metai, kai mūsų valstybė toliau brendo ir stiprėjo. Kai visi drauge siekėme prasmingų permainų ir naujų tikslų.

Su didelėmis viltimis žengiame į Naujuosius metus.

Gerai žinome, kiek daug turime nuveikti, kad kiekvienas savo ir Lietuvos gyvenime pajaustume lauktus pokyčius ir išsipildytų mūsų svajonės.

Pasikliaukime savo jėgomis, darbštumu ir atkaklumu. Tuo visada buvo stipri mūsų tauta.

Tegul Lietuvos vardas mūsų širdyse kels pasididžiavimo jausmus, teiks drąsos ir įkvėpimo.

Visiems linkiu atrasti savyje daug naujų jėgų ir gyvenimo džiaugsmo.

Su Naujaisiais metais!

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Ukrainos balsas, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija:

  Vakariniame ES pakraštyje, darbininkas už mažiausią valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus:
  – pieno 1 litrą;
  – miltų 1 kilogramą;
  – cukraus 1 kilogramą;
  – 6 kiaušinius;
  – aliejaus 1 litrą;
  – dyzelino 1 litrą.
  Lietuviškame ES pakraštyje darbininkas už mažiausią valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų nepakanka.
  (Tai yra 2012 metų tyrimo duomenys)

 2. lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija:

  Vakariniame ES pakraštyje, už mažiausią valandinį atlygį darbininkas gali įsigyti pieno litrą, aliejaus litrą, miltų 1 kg, cukraus 1 kg, kiaušinių 10 vnt, dyzelio litrą ir da 2,49 e lieka kišenėj.
  Lietuviškame ES pakraštyje, prie mažiausio valandinio atlygio trūksta 2,83 e, kad darbininkas galėtų įsigyti aukščiau išvardintus dalykus.

  Ramūno Karbauskio vadovaujama grupuotė turi darbo, tvarkant buvusios gaujos labai sunkius padarinius Lietuvai.

 3. Taip:

  Ačiū J.E.Grybauskaitei už sveikinimus ir linkėjimus.Vis dėlto patarčiau į politinį subjektą-lietuvius viešose kalbose kreiptis ,,lietuviai,tautiečiai arba piliečiai” užuot ,,Lietuvos žmonės”. Lietuvos valstybę sukūrė ir tvarko lietuviai, jos piliečiai,o ne bevardžiai ,,žmonės”.

  • Pikc:

   Manote, “lietuviai” ar “tautiečiai” netyčia į “Lietuvos žmones” pakeisti? Juk nurodė sajūzo politbiuro CK, kad tautines valstybes reikia naikinti – štai ir stengiasi. Dėl “piliečių”, beje, irgi tas pats: gi šitame sajūze visai nebūtina būti Lietuvos piliečiu, kad prie Lietuvos valdymo galėtum nagus kišti – o ir sajūzo politbiuro numatytos kolonizacijos nelegalais nereikia pamiršti. Taigi, dėl paskutinio Tamstos teiginio nesu tikras: taip, sukūrė mūsų valstybę lietuviai, bet ar jie ją tebetvarko – čia jau klausimas.

  • stasys:

   Kaip pavadinsi nepagadinsi ,.. jei Tamstai problema imi ir neklausai .

 4. Tai kasgi tvarkė ir tvarko “mūsų valstybę”… Tarpukariu viešumoje nesimatė Smetonos, susikibusio už parankių su Lenkija, nesimato dabar viešumoje susikibusios už parankių su ja ir Grybauskaitės, tačiau pirmasis tuo metu, kai ėmė rastis galimybė atsiimti Vilnių, paskelbė Lietuvą neutralia, o antroji dabar geležinkelio europinę vėžę (“Rail Baltica”) nuo Kauno tiesia Gdansko, o ne Klaipėdos link. Be to, tiesia ne iš Lietuvos sostinės, kaip savarankiška šalis darytų, o tarsi, kaip būtų Pilsudskio laikai Lietuvoje… Taigi kieno naudai Lietuva veikė ir veikia – to ir tvarkoma ji buvo ir yra. Tad, ar ne iš čia tas – “Lietuvos žmonės”… Ar ne labiausiai tiktų tokiais atvejais sakyti Lietuvos taučiai, tėvynainiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: