Pasveikinta kėdainietė, sulaukusi 100 metų (0)

kedainiai.lt nuotr.

kedainiai.lt nuotr.

Spalio 15-ąją Kėdainių miesto gyventojai Mikalinai Sitavičienei sukako 100 metų. Ta proga ilgaamžę pasveikino Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

Rajono vadovas jubiliatei linkėjo sveikatos ir džiugių akimirkų su artimaisiais, taip pat įteikė gėlių puokštę bei atminimo dovaną.

„Kai nugyventas gražus gyvenimas, užauginti vaikai ir šurmuliuoja būrys anūkų, tai lieka linkėti tik sveikatos. Būkit sveika ir džiuginkit artimuosius“, – linkėjo S. Grinkevičius.

Meras pasidžiaugė, jog M. Sitavičienė – jau trečioji ilgaamžė, šiemet Kėdainiuose sulaukusi šimto metų.

Šimtametė jau keletą dešimtmečių gyvena mieste. Anksčiau ji gyveno ir dirbo Kutiškių kaime, Surviliškio seniūnijoje.

M. Sitavičienė pasakojo, kad gyvenimo permainų reikėjo po didelio skausmo, kai mirus dukrai ji ėmėsi globoti be mamos likusią anūkę. Dėl mergaitės gerovės moteris persikėlė į miestą.

Iš viso jubiliatė užaugino penkis vaikus, sulaukė devynių anūkų, vienuolikos proanūkių ir trijų proproanūkių.

„Kai manęs paklausia, kaip pavyko sulaukti šimto metų, pasakau, kad niekada neišsidirbinėdavau su maistu. Gardesnį kąsnį visada atiduodavau vaikams ir vyrui, o man kas likdavo. Labai mėgau valgyti virtas bulves su raugintu pienu. Retkarčiais pasimėgaudavau ir dabar dar paskanauju rūkytų lašinukų. Nebijojau darbo. Net dabar virtuvėje valgį ruošiuosi pati. Dukra atneša produktų, bet šeimininkauju aš“, – pasakojo M. Sitavičienė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: