„Savaitės pjūvis“ apie porinkimines koalicijas, Regionų plėtros banką ir policijos pertvarką (video) (9)

Lauras Bielinis | penki.lt nuotr.

Lauras Bielinis | penki.lt nuotr.

Tarprinkiminėje apžvalgoje politijos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas apie galimas koalicijas po rinkimų kalbasi su politologu Lauru Bieliniu. „Swedbank“ vyr. analitikas Nerijus Mačiulis aptaria politikų sumanymą kurti Regionų plėtros banką, o bendrovės „Ekskomisarų biuras“ steigėjas Alvydas Sadeckas aptaria policijos pertvarką.

Daugiau laidų, komentarų ir straipsnių – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, paskyroje „Facebook“, portaluose www.penki.lt, www.alkas.lt, www.veidas.lt, www.lzinios.lt, regionų televizijose.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

9 komentarai

 1. Atkreipkite dėmesį – bankininkas Nerijus Mačiulis net nesugeba (nenori) prisiminti Seimo rinkimus laiminčios partijos pavadinimo: „Valstiečiai ir……. …. kaip ten? ….. žalieji“…

  Gal Jungo psichologijos žinovai, galėtų paaiškinti?

 2. Žemaitis:

  Svarbu populistų Valstiečių ir žaliųjų į valdančiąją koaliciją nepriimti.

  Geriausias variantas: Tėvynės sąjungos, Liberalų sąjūdžio ir Socialdemokratų koalicija. Šalį turi valdyti patyrę politikai.

  O naujieji “gelbėtojai” valstiečiai – kol dar neprisiscirkino, tegul tupi opozicijoje.

  • Tik kažkodėl išvardintos visos trys partijos buvo susidėjusios su vadinamaisiais gelbėtojais – socialdemokratai su Darbo partija ir Tvarka ir teisingumu (2012-2016 m.), konservatoriai ir liberalai su Tautos prisikėlimo partija (2008-2012 m.). Va, tau ir „ne populistai“, neturintys jokių principų.

   • Žemaitis:

    Taip, gaila, kad buvo susijusios su populistais. Bet gal jau pasimokė? Gal antrą kart nelips ant to paties grėblio?

    Juk, manau, po II turo krikdemams, liberalams bei socialdemokratams turėtų pakakti mandatų, kad sudaryti vald. koaliciją.
    Į ją pasikviesti grynai populistinę partiją ž Valstiečius ir žaliuosius būtų didelė klaida.

    Ir namanau, kad ta koalicija, kurioje bus neprognozuojama, absurdiškus siųlymus teigiant LVŽS bus ilgalaikė bei stabili. Nepateisinsiu, jei krikdemai vėl bandys lipti ant populizmo grėblio.

 3. lietuvis:

  socdemai (LDDP, LKP, pratformininkai) – von iš Lietuvos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: