Kariuomenė nutraukia sutartį su „Nota Bene“ (1)

Mokomojo pulko nuotraukos | kam.lt nuotr.

Mokomojo pulko nuotraukos | kam.lt nuotr.

Rugsėjo 5 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Materialinių resursų departamentas (LK MRD) kreipėsi raštu į UAB „Nota bene“ informuodamas, kad laiko negaliojančia 2014 m. spalio 1 d. šalių sudarytą preliminariąją sutartį dėl lauko virtuvių atsarginių dalių ir agregatų įsigijimo, kurios vertė – apie 1,6 mln. eurų, rašoma pranešime.

UAB „Nota bene“ buvo informuota ir apie tai, kad negaliojančia turėtų būti laikoma ir minėtos sutarties pagrindu 2014 m. spalio 8 d. sudaryta pirkimo-pardavimo sutartis, kurios vertė apie 174 tūkst. eurų. Atsižvelgdamas į tai, LK MRD paprašė UAB „Nota Bene“ pagal šią sutartį gautas prekes ne vėliau kaip per 14 dienų pasiimti iš Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos sandėlių, o už šias prekes sumokėtas lėšas ne vėliau kaip iki š. m. rugsėjo 14 d. grąžinti į Lietuvos kariuomenės sąskaitą.

Jei UAB „Nota Bene“ per nustatytą laikotarpį nepasiims prekių arba nesugrąžins sumokėtų lėšų, Lietuvos kariuomenė bus priversta kreiptis į teismą dėl sandorių negaliojimo teisinių pasekmių įvykdymo priverstine tvarka.

Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Viešųjų pirkimų tarnybos 2016 m. rugpjūčio 29 d. raštą, kuriame konstatuota, kad su UAB „Nota bene“ sudaryta preliminarioji sutartis dėl lauko virtuvių atsarginių dalių ir agregatų įsigijimo yra niekinė, nes prieštarauja imperatyvioms įstatymo normoms.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: