O. Gazmanovas Vilniuje nebuvo išleistas iš oro uosto (6)

O. Gazmanovo nuotr.

O. Gazmanovo nuotr.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai Vilniaus oro uoste į Lietuvą neįleido Rusijos piliečio dainininko Olego Gazmanovo. Paaiškėjo, kad reisu iš Maskvos atvykęs vyras yra nepageidaujamas šalyje.

Trečiadienį prieš vidurnaktį Vilniaus oro uoste dirbę pasieniečiai patikrino lėktuvo reisu iš Maskvos atvykusių asmenų dokumentus.

Patikros metu paaiškėjo, jog vienas iš keleivių, 65 metų Rusijos pilietis O. Gazmanovas, yra įtrauktas į nepageidaujamų Lietuvoje asmenų sąrašą. Vyro pase buvo Šengeno viza, kurią išdavė Italija.

VSAT pareigūnai atliko tokiais atvejais standartinę procedūrą – rusui surašė bei įteikė atsisakymo leisti atvykti į šalį pranešimą.

Atsižvelgus į tai, jog specialiose Vilniaus oro uosto pasieniečių tarnybinėse patalpose buvo asmenų, pasiprašiusių prieglobsčio, Rusijos piliečiui leista pernakvoti oro uosto teritorijoje esančiame viešbutyje. Tai kontroliavo VSAT pareigūnai.

Ketvirtadienį priešpiet O. Gazmanovas iš Lietuvos išvyks reisu į Maskvą.

Šiais metais Lietuvos pasieniečiai į šalį iš viso neįleido 2764 asmenų.

Dažniausiai užsienio valstybių piliečiai yra neįleidžiami dėl reikiamų kelionės dokumentų neturėjimo ar nesugebėjimo pateikti patikslinančios informacijos, o taip pat dėl bandymų vykti per valstybės sieną netvarkingomis transporto priemonėmis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: