Prasidėjo antroji maisto kultūros šventė (0)

zum.lrv.lt nuotr.

zum.lrv.lt nuotr.

Šiemet Kaune jau antrąjį kartą vyksta maisto ir kultūros šventė „Skanaus“, tad smaližiai iš viso miesto traukia į Rotušės aikštę.

Šį savaitgalį, birželio 10–11 d., kaip ir pernai Žemės ūkio ministerija renginyje akcentuoja pilietinę akciją „AuGink savo kraštą“. „Skaniai pavalgyti mėgstame visi, tačiau nereikėtų pamiršti, kad maistas dar turi būti sveikas ir kokybiškas. Tikrai džiugu, kad Lietuvoje žmonės vis dažniau atkreipia dėmesį į tai, ką valgo. Džiaugiuosi kad tokiuose renginiuose dalyvauja vis daugiau ūkininkų, būtent Jūs ir esate tie, kurie mums užaugina sveiką ir naudingą maistą. Todėl pirmiausia norėčiau Jums padėkoti už Jūsų pastangas ir nuolatinį triūsą. Ūkininkavimas – tai ne darbas – tai gyvenimo būdas, kai dirbama be išeiginių ir atostogų. Mes labai vertiname Jūsų indėlį į maisto kultūrą Lietuvoje“, – teigia žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Šiais metais savo gaminius pristato ūkininkai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Maisto kultūros šventėje gausu duonos gaminių, pieno ir mėsos gaminių, ūkininkai prekiauja braškėmis, prieskoniais, arbatomis, galima paragauti lietuviškų sraigių, o vietoje kepamo šakočio kvapas vilioja visus saldumynų mėgėjus.

Penktadienį ir šeštadienį, birželio 10–11 dienomis Kauno Rotušės aikštėje nuo ryto iki vėlaus vakaro vyksiančio renginio „Skanaus“ metu lankytojai turės galimybę susipažinti su įvairių gamintojų gaminiais, išmokti  kulinarijos paslapčių, kurias atskleis mėgstamiausių restoranų šefai.

Ši kulinarinė pramoginė šventė sukvietė kauniečius ir gero skonio mylėtojus iš visos Lietuvos. Tai tikrai įspūdinga maisto ir gėrimų šventė, kurios tikslas – ugdyti maisto kultūrą Lietuvoje

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: