L. Linkevičius pakvietė N. Savčenko atvykti į Lietuvą (2)

Ukrainos prezidentūros nuotr.

Ukrainos prezidentūros nuotr.

Penktadienį užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputate Nadija Savčenko, kuri beveik dvejus metus buvo neteisėtai kalinama Rusijoje.

Ministras pasveikino N. Savčenko laisvėje ir pakvietė ją apsilankyti Lietuvoje, rašoma Užsienio reikalų ministerijos pranešime spaudai.

„Džiaugiamės, kad Jūs jau esate laisvėje. Tai yra mūsų bendra pergalė. Lietuvos žmonės atidžiai sekė Jūsų laisvės kovą, todėl

norėtume pamatyti Jus Lietuvoje, išgirsti Jūsų pasakojimą“, – sakė ministras.

N. Savčenko prisipažino, kad yra labai pavargusi, bet kartu yra nusiteikusi labai ryžtingai. Ji pažymėjo, kad laukia daug darbų, kuriems pasirengusi atiduoti visas jėgas.

Ministras taip pat sveikino N. Savčenkos pasiryžimą kovoti, kad Rusija paleistų visus neteisėtai toje šalyje kalinamus Ukrainos piliečius.

„Lietuva ir toliau išliks aktyvi Ukrainos sąjungininkė, reikalaujant neteisėtai Rusijoje kalinamų Jūsų šalies piliečių paleidimo“, – pažymėjo L. Linkevičius.

N. Savčenko dar kartą padėkojo Lietuvai ir visiems jos žmonėms už paramą ir palaikymą, kurį ji visuomet jautė, ir pažadėjo ieškoti galimybių artimiausiu metu atvykti į Lietuvą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

  1. Svirba:

    saunuole mergiote
    tai mes cia visi KERPEM apauge …..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: