Liberalų gretose – iniciatyva šalinti A. Guogą iš partijos (7)

A. Guoga | asmeninė nuotr.

A. Guoga | asmeninė nuotr.

Liberalų sąjūdžio gretose kilo iniciatyva šalinti laikinąjį partijos pirmininką Antaną Guogą. Apie tai socialiniame tinkle paskelbė Liberalų sąjūdžio valdybos narė Julija Mackevič.

„Skelbiu visiems kolegoms, kad šiandien padaviau prašymą partijos sekretoriatui dėl Antano Guogos pašalinimo iš partijos narių. Galvoju, kad A. Guogos veiksmai kryptingai nukreipti į partijos sunaikinimą. Įvykiai, susiję su finansiniu skandalu, buvo rimtas smūgis visai partijai, bet dar didesnė žala yra Guogos hiperaktyvumas, kuris jau žada detektoriumi patikrinti visą Lietuvą. Esu įsitikinusi, kad Guogos veiksmai yra jo rinkiminės kampanijos 2019 priešlaikinis startas“ – rašoma J. Mackevič paskyroje.

J. Mackevič delfi.lt sakė jau pateikusi prašymą šį klausimą įtraukti į trečiadienio valdybos posėdžio darbotvarkę.

Pats A. Guoga sveikina tokį žingsnį, bet daugiau nekomentuoja.

Iš viso valdybą sudaro 25 nariai, taigi A. Guogos pašalinimui reikia 15 partiečių palaikymo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .

7 komentarai

 1. Juozas:

  Iš esmės – Guoga nieko tokio blogo gi nepasiūlė. Na, gal pernelyg idealistiškai, utopiškai… O kaip VIENINGAI visi jį žaibiškai tiesiog užsipuolė. Net Gabrielius 🙂

 2. Studentas (VU):

  Is Guogos “liberalas” kaip iš dramblio akrobatas. Liberalai karts nuo karto užlipa ant to pačio grėblio. Buvo Paksas, Zuokas, dabar jau Guoga.
  Labai gaila, kad toks puikus politikas, kaip E. Masiulis taip susimovė. Na, bet kaip yra, taip yra. Liberalai atkurs pasitikėjimą. Bet tai užtruks.
  Šioje istorijoje skaudų smūgį patyrė ne tik liberalai, bet ir visa Lietuva. Ar žinote kaip tai paveikė nemenką dalį išsilavinusio Lietuvos jaunimo? Stebėkit emigracijos statistiką – jau šią vasarą tai sužinosit 🙁
  Nėra liberalios perspektyvios partijos – nėra vilties – nėra perspektyvos – deja, neliks ir jaunimo.

  • LosAngeles:

   Aisku kad gaila… Net neabejoju, kad kitu be isimties ‘liberalu’ pirstai i ‘save nesilenkia’, tik pono 5000. Na ka, teks panasiu nesusipratimu pasalinimui ivesti liberalams privaloma ‘technine apziura’ siekiantiems tapti nariais. O del jaunimo… Ne visi beprociai, yra ir mastanciu/suprantanciu. Masiulis susimove, o jaunimas del to emigruos 🙂 Bugaga … Tamsta artistas, oi artistas

  • dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

   Studentas : “Šioje istorijoje skaudų smūgį patyrė ne tik liberalai, bet ir visa Lietuva.” Nezinau ka jus ten moko tame VU, taciau parastai, kai VAGIS pagaunamas, tai Lietuva laimi. Lietuvoje pati pagrindine problema yra VAGYS. Vagiu nebutu, Lietuva klestetu. Taigi ponas Studente, paklausk savo destytoju, ka jie Jus moko, jei neismoko vertybes “NEVOK”. Tamstos supratimas kelia nerima.

 3. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Valytojus valytojai išvalė. Toks aršus pasipriešinimas tik deklaruojamam valymui parodo, kad net valymo šlamesio liberastai simtatukstantininkai išsigando.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: