Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamų stambaus masto kyšininkavimo (8)

Eligijus Masiulis | asmeninė nuotr.

Eligijus Masiulis | asmeninė nuotr.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl įtariamo kyšininkavimo, papirkimo ir prekybos poveikiu stambiu mastu.

Šiuo metu ikiteisminiame tyrime turimi duomenys leidžia įtarti, kad galimai vieno verslo koncerno atstovai už politinės partijos veikimą jų naudai perdavė itin stambaus masto kyšį (apie 100 000 eurų) Seimo nariui Eligijui Masiuliui.

Atliekant šį tyrimą šiandien buvo atliktos kratos šio verslo koncerno prezidento ir viceprezidento darbo vietose, Seimo nario Eligijaus Masiulio namuose, automobilyje, darbo vietoje ir jo  vadovaujamo Liberalų sąjūdžio būstinėje.

Siekiant išsiaiškinti visas galimai įvykdytų nusikalstamų veikų aplinkybes atliekami ir kiti proceso veiksmai.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos 62 straipsnio 2 dalyje nustatyta, kad Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, taip pat negali kitaip būti suvaržyta jo laisvė. Todėl priimtas nutarimas Seimo narį Eligijų Masiulį apklausti specialiuoju liudytoju.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorų grupė.

Savo nuomonę išsakė ir šalies vadovė.

„Spėlioti tikrai nenorėčiau, komentuoti ikiteisminio tyrimo negaliu. O kokia įtaka bus rinkimams, pasakys patys žmonės“, – žurnalistams sakė D. Grybauskaitė.

Koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas bendrovės Raimondas Kurlianskis sulaikytas įtariant papirkimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

8 komentarai

 1. VIRGINIJUS:

  Šviežiausias:

  – Ale kaip čia yra – esu jauna, graži, protinga, perspektyvi, papuliari, … o vis vien draugai mane vadina … Eligijum ?!

 2. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Atsimenu toki sio pono pasakyma, kad tas yra kvailys, kuris dirba uz maziau nei 5000. Ko gero tiesa kalbejo, 100000 yra daugiau nei 5000. Matomai zmogelis tiesa megsta. 🙂

 3. Bartas:

  Nieko naujo “marijos žemėj”.

 4. Kaunietis:

  Įdomu, kokia padla įskundė?!

 5. S:

  Kaip nemėgau šito išsigimėlio liberastinio veikėjo… Atsimenu kaip seime įžūliu snukiu tyčiojosi iš referendumo dėl Žemės parašų rinkėjų, susirūpinusių senolių. Toks nors kilo žiebt jam į marmūzę, kad sutrupėtų žandikaulis. Pasirodo, šitas veikėjas ne tik Tėvynės išdavikas, bet dar ir paprasčiausias žulikas. Reikia tikėtis uždarys jį į cypę, čia pradžiai. Dar kažkada Masiuli pakliūsi, šunie, į rankas be savo užnugario. Nuo likimo nepabėgsi… Nors šiaip tai tokia visa išsigimėlių liberastinė partija, panašūs parsidavėliai.

  • Kemblys:

   Manau, kad tu, ‘S’, be ,,užnugario” taip pat nieko vertas, jei čia lieji savo jausmus…
   Įsivaizduoju kiek tu pražudytum lietuvių radęs užnugarį. Tik su tokiom šiukšlėm, kaip tavo draugeliai, kurie varė į užsienį ieškoti paramos, niekas neprasidės.

   • S:

    Aišku, kad pražudyčiau. Auštrevičių ir Masiulį pačius pirmus. 🙂 Tikiuosi, kad Masiulio turtas bus atimtas pagal sugriežtintus Grybauskaitės “kovos su korupcija” įstatymus, nes šis tipas žinoma paėmė tų kyšių ne vieną, tik dar nebuvo pagautas.

    Kažkodėl, kembly, Tau neužkliūva valdžios varymai į Europos Sąjungą ir paramos ten ieškojimas, Lietuvos tiesioginė išdavystė, pardavimas užsieniui. O parama ir užnugaris užsienyje aišku Lietuvai reikalingi, tik ne tokiu būdu. Dabar daugiau nei trečdalis baltųjų pritaria savo baltosios rasės išsaugojimui ir savitarpio pagalbai. Tai daugiau, nei 300 milijonų žmonių, ir mums reikia šito užnugario. Jeigu bus palaikymas rasės pagrindu, Lietuva nepraras Nepriklausomybės, o sustiprins. Dabartiniai išdavikai viską daro priešingai. Tavo požiūris Kembly yra siaurakaktiškas ir kvailas, toli taip nenuvažiuosi.

    Man nereikia užnugario, aš pats būsiu tuo užnugariu, kai prireiks.

 6. Atgalinis pranešimas: E.Masiulis traukiasi iš Seimo ir Liberalų sąjūdžio | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: