Vilniečiai kviečiami atrasti Latviją (0)

Juris Dukaļskis | asmeninė nuotr.

Juris Dukaļskis | asmeninė nuotr.

Vilniuje vyksta Latvijos dienos, kurių metu vilniečiai kviečiami pažinti latvišką virtuvę, muziką ir verslą. Tai jau ne pirmą kartą Vilniuje vykstančių Latvijos dienų Vilniuje renginiai, kuriuos organizuoja Latvijos Investicijų ir Plėtros Agentūra (LIAA) ir Latvijos Ambasada Lietuvoje.

Visą savaitę atrasti latviškus skonius kviečia prie projekto „Paragauk Latvijos“ prisijungę senamiestyje įsikūrę restoranai, kavinės ir barai: „Dublis“, „Soul & Pepper”,  „Distilerija“, „Coco restobar“, „Qpolo“, „Būsi trečias“, „Kas kas“, „Gringo“, „Pianoman“, bei „Mano guru“. Kavinių lankytojų laukia specialūs latviškos virtuvės patiekalų pasiūlymai ir dienos pietūs, paruošti pagal vieno geriausio Rygos restorano „Restautant 3“ šefo Juris Dukalskis rekomendacijas.

Ketvirtadienį, balandžio 28 d., vyks kasmetinių „Nameja Balva“ verslo apdovanojimų ceremonija. Jos metu „Nameja Balva“ apdovanojimai bus įteikti Latvijos įmonėms, veikiančioms Lietuvoje, kurios praėjusiais metais pasiekė geriausius rezultatus. Taip pat bus apdovanoti geriausi partneriai Lietuvoje – Lietuvos bendrovės, asociacijos ir kitos įstaigos, su kuriomis bendradarbiavimas buvo ypač sėkmingas. Nuo 2006-ųjų metų Latvijos Įmonių rūmų Lietuvoje kartu su Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje organizuojami apdovanojimai, siekiant skatinti Latvijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimą.

Verslo atstovams penktadienį organizuojami Latvijos – Lietuvos verslininkų susitikimai,  kurių metu verslininkai galės ne tik užmegzti verslo ryšius, bet ir kurti bendrus projektus. Susitikimus organizuoja Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR) kartu su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra. Latvijos verslo misijoje dalyvauja maisto, vaikų prekių gamintojai, papuošalų, interjero dizaino kūrėjai, produktų namams gamintojai, įvairias paslaugas teikiančios įmonės.

„Atrask Latviją“ renginių ciklo pabaigą vainikuos net du Šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiantys koncertai. Gegužės 2 d. vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į Alinos Orlovos koncertą, kurio svečiu taps latvių grupės „DaGamba“ violončelininkas  Valters Pucė.

„Džiaugiuosi, kad Alinos gerbėjai galės pažinti ir Latvijos muzikos kultūrą“, – sakė Valters.

O gegužės 4 d., Latvijos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos grupė „DaGamba“ iš Latvijos. „DaGamba“ scenoje kuria dinamiškus muzikinius pasirodymus, kuriuose įspūdingai kamba tiek Liudvikas van Bethovenas, tiek „Led Zeppelin“.

Daugiau informacijos apie vykstančius „Atrask Latviją“ renginius skaitykite čia.

Latvijos Investicijų ir Plėtros Agentūra (LIAA) – verslo plėtrą skatinanti agentūra, siekianti stiprinti bendradarbiavimą tarp Latvijos ir Lietuvos verslininkų, padedanti Latvijos įmonėms pradėti veiklą Lietuvoje ir rasti bendradarbiavimo partnerius, o Lietuvos įmonėms rasti partnerius ir verslo ir investicijų galimybes Latvijoje.

rodyklė

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: