„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Ar Sankt Peterburgas galėtų tapti Lietuvos kultūros sostine? (audio, video) (4)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Nepriklausomybės dieną Sankt Peterburgo lietuviai ir šio miesto kultūros bendruomenė mini ypatingai.

Valstybinėje Kapelos koncertų salėje vasario 17 dieną vyks Lietuvos valstybinei šventei skirtas koncertas, kurio metu Kapelos choras ir orkestras atliks Lietuvos ir Rusijos himnus.

Koncerte dalyvauja žymiausi Lietuvos atlikėjai: Gitana Pečkytė, Vladimiras Prudnikovas, Vytautas Juozapaitis.

Koncerto išvakarėse su jais, o taip pat šio ypatingos šventės rengėju, Sankt Peterburgo lietuvių vadovu prof. Gintautu Želviu Audrys Antanaitis ir kalbėjosi tema – „Lietuviškasis Sankt Peterburgo kodas“.
Specialiai alkas.lt skaitytojams ir žiūrovams iš Sankt Peterburgo laidą parengė Audrys Antanaitis ir Arūnas Rasakevičius.

Kategorijos: Alko radijas, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Žemyna:

  Kaip man į galvą nešovė? Jei rusai mus nuo Kaliningrado imti grasina, tai mes juos galime nuo Peterburgo imti. Ir dar pažiūrėsime, kas kiek laimės!
  Žiūrim, ką turim: StPtb plotas 606 kvm, bet gyventojų 5633250.
  Taigi, iš karto laimime kelis mln. mokesčių mokėtojų galvų!
  Tiesa, pralaimime ploto, bet bus gatavas metro ir garsūs teatrai bei muziejai.
  Jei visgi norime ir plotą sau kompensuoti (užsispyrę lietuvaičiai nori kolektyviniuose savo pomidorų užsiauginti), tada teks imti visą Leningrado sritį.
  Tai reikš ne tik papildomai 1028000 gyventojų, bet ir 85300 kvm su tokiais jų kultūriniais paminklais, kaip Gatčina ir kt.! Mūsų turizmo verslas strykteli aukštyn ir ten lieka… Visi geriausi artistai iš Maskuvos į Neolitua perbėga, ir Putinas lieka vienas Didžiojo scenoje mirštančią gulbę šokti…
  Oi, turbūt sapnavau.
  Paskambinkit Putinui, nuraminkite, kad neimsime mes to StPtb, gali patraukti saviškius iš nukaliningradinto Karaliaučiaus…

 2. Perkūno Paukštis:

  Na, pastebėjau, Antanaičio pašnekovai gan atsargiai ir bailiai (kažkaip padlaižūniškai) kalba – matyt bijo, kad būtų suimti koncertui neprasidėjus (galėtų dainuoti kur Rusijos cypėj). Na, dar vienintelis Prudnikovas link pokalbio pabaigos suskėlė drąsesnį pasakojimą apie barikadas, kurias bailus Antanaitis iškart išvadino mol “juokingu anekdotu”, bet Prudnikovas pataisė, kad tai ne anekdotas.
  Na, pažiūrėsim, kaip scenoje dar lankstysis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: