Išrinkta labiausiai panaši katės ir šeimininkės pora (0)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Šį savaitgalį Kauno  prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ „Lietuvos gyvūnų augintojų centro“ (LGAC) rengiamoje kačių parodoje išrinkta labiausiai panaši katės ir šeimininkės pora.  Ja tapo kačių augintoja Svetlana Žilinskienė ir jos bengalų katė Miseri Džesi (Missery Jessy).

Spalio 3–4 dienomis murkė daugiau nei 200 kačių iš visos Europos. Šeštadienį vyko egzotinių veislių kačių pasirodymas, kuriame buvo pristatomos Burmilos, Somalio, Bombėjaus, Abisinijos, Bengalų kačių veislių atstovai.  Sekmadienį vyko Miškinių veislių kačių pasirodymai, dalyvavo Amerikos riestaausės, Norvegijos miškinės, Sibiro, Meino meškėnų, Kurilų bobteilų kačių veislių atstovai.

„Egzotinių kačių parodos labai laukiamos mūsų lankytojų, nes tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir galimybė pabendrauti su kačių veisėjais ir gal išsirinkti augintinio veislę, kuri labiausiai tiktų šeimai“, – sako bendrovės „Baltic RED“, rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Anot jos, jau ne pirmi metai parodų dalyviai pastebi, kad ne tik šunų, bet ir kačių šeimininkai supanašėja su savo augintiniais, todėl ir kilo mintis šiemet išrinkti labiausiai panašią katės ir jo šeimininko porą. Šiemet šiame konkurse varžėsi apie 50 kačių ir jų šeimininkai.

„Kiekvieną katės veislę skiria net tik išvaizda, bet ir charakterių bruožų ypatumai, todėl labai norisi parodyti Lietuvos gyventojams kokia yra įvairovė šių augintinių. Vieni – tikri šeimos lepūnėliai, kurie geriausiai jaučiasi ant šeimininko kelių, kiti mėgsta savarankiškumą ir nepriklausomybę. Yra kačių veislių, kurios gali gyventi su alergiškais šeimininkais, nes neturi kailio, kuris gali sukelti alergiją, todėl norintiems išsirinkti augintinį rekomenduojame apsilankyti parodoje ir pabendrauti su kuo daugiau augintojų, veisiančių skirtingų veislių kates“, – pataria R. Kavaliauskienė.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: