A. Šidlauskas tapo pasaulio jaunimo plaukimo čempionu (1)

andrius-sidlauskas-asmenines-feisbuko-paskyros-nuotr

Andrius Šidlauska | Asmeninės Feisbuko paskyros nuotr.

Rugpjūčio 30 d. Singapūre vykstančiame Pasaulio jaunimo plaukimo čempionate 18-metis lietuvis Andrius Šidlauskas nugalėjo vaikinų 50 m rungties krūtine finale ir iškovojęs aukso medalį tapo Pasaulio jaunimo plaukimo čempionu.

A. Šidlauskas aplenkęs visus septynis varžovus, 50 m. nuotolį įveikė per 27,99 sekundės. Sidabro medalį laimėjo italas Nikolo Martinegi (Nicolo Martinenghi) –28,3 sek., o bronzos – kroatas Nikola Obrovačas – 28,11 sek.

Prieš tai šiame čempionate A. Šidlauskas vaikinų 100 m. rungtyje krūtine pelnė bronzą, o 200 m. rungtyje buvo vienuoliktas.

Naujajį Pasaulio čempioną su reikšmingu sportiniu pasiekimu pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei Minitras Pirmininaks Algirdas Butkevičius.

D. Grybauskaitė A. Šidlauskui palinkėjo toliau sparčiai tobulėti ir dovanoti laimėjimus Lietuvai. „Jus lydinti sėkmė – tai pelnytas atlygis už sunkų darbą ir atsakingą požiūrį“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Vyriausybės vadovas A. Butkevičius sveikindamas A. Šidlauską palinkėjo jam sėkmingų startų ateityje bei kvapą gniaužiančių pergalių. „ Jūsų jaunatviškas veržlumas, ištvermė ir atkakli kova padovanojo Lietuvai dar vieną pergalę. Iškovotas antras medalis planetos jaunimo plaukimo pirmenybėse tik dar kartą įrodo, kad Jūsų pasiekimai yra ne atsitiktinumo, o užsispyrimo ir tikslingo darbo rezultatas.  Tikiu, kad Jūsų pergalė pradžiugino trenerius, artimuosius ir visus Lietuvos žmones. Ačiū, kad garsinate mūsų šalies vardą pasaulyje“, – sakė A. Butkevičius.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: