Tautininkai protestuos prieš imigrantų siuntimą į Lietuvą (8)

Tautininkai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Tautininkai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Gegužės 13 dieną, 12 val. Tautininkų Sąjunga Vilniuje ketina surengti piketą prie Europos komisijos atstovybės Lietuvoje (Gedimino pr. 16, prie įėjimo iš Vilniaus gatvės pusės).

Tautininkų Sąjunga prieštarauja Europos Komisijos vadovo Žano Klodo Junkero planui paskirstyti į Europos Sąjungą atvykusius imigrantus po Europos Sąjungos šalis.

Pasak tautininkų reikia griežtai skirti politinius, karo ir katastrofų genamus pabėgėlius nuo ekonominių klajoklių, ieškančių geresnio gyvenimo svetima sąskaita.

„Politinių, karo ir katastrofų genamų pabėgėlių atžvilgiu pritariame Jungtinės Karalystės pozicijai: jų priėmimą, priimamų asmenų skaičių, priėmimo laiką ir sąlygas turi spręsti kiekviena valstybė savo ruožtu, atsižvelgdama į savų visuomenių interesus ir galimybes. Ekonominių klajoklių atveju pritariame ilgametei danų tautininkų lyderei Pijai Kiersgor: skurstančių šalių problemų sprendimai glūdi jose pačiose“, – sako Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

Pasak jo Europos Sąjungos parama šioms šalims ir jų gyventojams galėtų pasireikšti švietimu, kokias politines, socialines ir ekonomines reformas jos galėtų vykdyti, kad išbristų iš skurdo ir suklestėtų.

Tautininkai mano, kad nuolatinis ir masinis šių šalių gyventojų priiminėjimas į Europos šalis tiktai gilina jau globalėjančias problemas.

„Kiekvienos valstybės užduotis pirmiausiai rūpintis savais piliečiais. Masinis geresnio gyvenimo ieškotojų antplūdis sukelia kultūrines, socialines, ekonomines ir politines įtampas priimančiose valstybėse ir daugelis Vakarų Europos šalių – to įrodymas. Europos Sąjungos institucijos privalo gerbti valstybių-narių suverenumą ir interesus“, – įsitikinęs J. Panka.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

8 komentarai

 1. tikras lietuvis:

  Vargu ar jie čia važiuos – čia žemas pragyvenimo lygis, nėra jų terpės, todėl labai išsiskirs iš minios bei už grašius nedirbs.
  Tik reikia reikalauti, kad LR Vyriausybė, net jei ES reikalautų, visų pirma rūpintųsi Lietuvos žmonėmis, o kitais tik tiek – kiek atlieka. Tuomet, jei bus bado dietoje, greitai iš čia susivynios meškeres.

 2. Klausimas Pankai:

  O kodėl neprotestuojate dėl užsienin išvykstančių lietuvių? Reikalaukite, kad nebūtų išleidžiami – tegul čia sėdi ir dirba Lietuvai.

 3. Žaltys:

  Tokiais žygiais savo degradacijos nesumažinsim. Tai tik reitingavimasis prieš rinkimus. Nėra tokio įstatymo, kuris galėtų ką nors priversti mylėti žemę, užsiimti padoriu verslu, ką nors įdarbinti, remti ne krepšini o šachmatus.

 4. mintys:

  Kol nebus gražinti Lietuvos vaikai iš Norvegijos ,kurie atimti iš lietuvių šeimų,imigrantų priglaudimą ar galima šnekėti?Kiek vaikų bus sugražinta Lietuvon tiek imigrantų galima būtų priglausti.Ir Lietuvos diplomatai ir ES institucijos dėl savo narės vaikų galėtų parodyti pastangas.Tai galėtų būti derybų objektu ir motyvu..

 5. Martynas:

  Saunuolis jus Panka, man 22ieji metau gyvenu jau 12 metu Frankfurte Voketyjoij nes pagal mano spec Lietuvoi neradau darbo. Cia as priverstas gyventi tarp nepagarbiu Mosulmonu ir afrikieciu Voketyja visai degraduoja.is Berlyno kvartalu pvz Kreuzberg ir Neuköln priversti patis Vokeciai kraustitis nes ju imigrantai kuriu Teveliai jau voketyjoi ira gime nekalba Vokeciu kalbos o kalba tik tevu ir seneliu arabu kalba, o vokeciu mazuma arabiskai nesupranta todel jie ira Fremd in eigenem Land!- Svetimi savo Sali. Ponia Merkel Voketyjos presidente pasake per televizija, Citatas- Die 40 Jährige Integration ist gescheitert-40 metu integracija visiskai zlugo, citatao pabaiga. Siandien jau privalo Vokeciai integruotis ir pritapti nes daug kur jie tik mazuma, man ju labai gaila tiesa saknat nes Vokecios pylieciai ira darbstus atsakyngi tolerantiski zmones, ju tolerancija zlugdo ju paciu Valstybe. Bijau kad taspats neatsitiktu su Lietuva.
  Kita savaite vaziuoju i Berlyna lietuviu konsulata, pratesti pasa. Jei imanoma is ten balsuoti tada balsuosiu uz jusu partija Ponas Panka, viana diena ketinu visam vaziuoti atgal gyventi i Lietuva noriu kad ji dar butu Lietuviska.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: