Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga – tradicinis koncertas „Tėvynei“ (12)

Tevynei 15-K100Kovo 11-ąją visi tikrieji Lietuvos patriotai, nepamiršę savo tautos istorijos, protėvių įskiepytų vertybių ir meilės savo kraštui rinksis į jau 15-tą kartą rengiamą tradicinį koncertą „Tėvynei“.

Šį kartą motoklubo VORAI MC organizuojamas sunkiosios roko muzikos koncertas bus skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui.

„Skaičius 15 primena XV a. Lietuvos kovas su kryžiuočiais bei triuškinančiu atkirčiu priešo invazijai tapusį Žalgirio mūšį. Be to, jau tuomet Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė kovojo su priešais iš Rytų… O 1990 m. Kovo 11-ąją tautos atstovai aiškiai ir drąsiai pareiškė, kad yra atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Už laisvę savo gyvybes paaukoję patriotai nepamirštami iki šiol ir kova dėl išlikimo tęsiasi…“, – rašoma VORAI MC koncertą pristatančiame pranešime.

Vilniuje „Pramogų banke“ (Pamėnkalnio g. 7) rengiamame koncerte „Tėvynei“ pasirodys 4 kolektyvai: mūsų tautiečiai „Idakra“, alytiškiai „Svaras 409“, patriotinės muzikos simbolis „Diktatūra“ ir brolių latvių grupė „Darrva“.

Renginio pradžia 18 valandą, durys atidaromos 17 valandą. Bilieto kaina 7 Eur. Kaip jau įprasta, žiūrovams su tautine atributika taikoma nuolaida koncerto bilietui (5 Eur). Taip pat, tęsiant tradiciją, tris nepilnamečius vaikus auginantys tėvai, pateikę tai patvirtinančius dokumentus, į renginį įleidžiami nemokamai.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Šventės | Žymos: , , , , , .

12 komentarų

  1. S:

    Ilgiausiai gyvuojantis tikrai Tėvynę pagerbiantis muzikinis renginys. Smagu, kad priešingai visiems kitiems atvejams, šis tėvynainių susibūrimas sėkmingai kirto sistemai per nasrus! Kovo 11-osios eitynės nuo pat pradinio renginio 2000 metais vyksta būtent į šį koncertą. Kai jos pagarsėjo prieš 7 metus, sukilo visi, nuo policijos ir saugumo iki prezidento. Tačiau, eitynių nepavyko užgniaužti, priešingai, jos nugalėjo visos sistemos pastangas. Ar žinote KODĖL? Ateikite į koncertą ir pamatysite… Šis renginys duoda pakankamai vidinės JĖGOS nugalėti pasipriešinimą. Gal muzikos stilius gali nevisai patikti, bet tikram lietuviui sudalyvauti šiame kultiniame renginyje būtina nors vieną kartą gyvenime!

  2. Bartas:

    Na ką brolaliai, likot patenkinti? Pasišaipėt , pasistaipėt prieš ” Kembly” ir viskas. O toliau? Bjaurosit Lietuvišką šnektą ir vaizduosite , kad “Kembliui’ pakenkėt. Jūs Jam, man esate niekas , Tautos niekas. Negerbiat savo kalbos , tai negerbiat savo Tėvo , Motinos kalbos . Šūdrais būdami , šūdrais ir liksite su karvės tešmeniu ant makaulės. Garukai.
    Gal ir per riebiai pavariau.? Bet ne , jiems taip ir reikia. .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: