Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga – tradicinis koncertas „Tėvynei“ (12)

Tevynei 15-K100Kovo 11-ąją visi tikrieji Lietuvos patriotai, nepamiršę savo tautos istorijos, protėvių įskiepytų vertybių ir meilės savo kraštui rinksis į jau 15-tą kartą rengiamą tradicinį koncertą „Tėvynei“.

Šį kartą motoklubo VORAI MC organizuojamas sunkiosios roko muzikos koncertas bus skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui.

„Skaičius 15 primena XV a. Lietuvos kovas su kryžiuočiais bei triuškinančiu atkirčiu priešo invazijai tapusį Žalgirio mūšį. Be to, jau tuomet Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė kovojo su priešais iš Rytų… O 1990 m. Kovo 11-ąją tautos atstovai aiškiai ir drąsiai pareiškė, kad yra atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Už laisvę savo gyvybes paaukoję patriotai nepamirštami iki šiol ir kova dėl išlikimo tęsiasi…“, – rašoma VORAI MC koncertą pristatančiame pranešime.

Vilniuje „Pramogų banke“ (Pamėnkalnio g. 7) rengiamame koncerte „Tėvynei“ pasirodys 4 kolektyvai: mūsų tautiečiai „Idakra“, alytiškiai „Svaras 409“, patriotinės muzikos simbolis „Diktatūra“ ir brolių latvių grupė „Darrva“.

Renginio pradžia 18 valandą, durys atidaromos 17 valandą. Bilieto kaina 7 Eur. Kaip jau įprasta, žiūrovams su tautine atributika taikoma nuolaida koncerto bilietui (5 Eur). Taip pat, tęsiant tradiciją, tris nepilnamečius vaikus auginantys tėvai, pateikę tai patvirtinančius dokumentus, į renginį įleidžiami nemokamai.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Šventės | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: