Lietuvos žiūrovai rudenį galės pamatyti režisieriaus Nekrošiaus spektaklius (0)

Scena iš E.Nekrošiaus „Jobo knyga“ | anonsai.lt

Scena iš E.Nekrošiaus „Jobo knyga“ | anonsai.lt

Vilniaus teatras „Meno Fortas“ tradiciškai naująjį sezoną pradeda gastrolėmis. Sekmadienį trupė išvyksta į kaimyninę Baltarusiją, kur, Bresto mieste vykstančiame festivalyje „Belaja Veža“, bus vaidinamas naujausias E.Nekrošiaus spektaklis „Jobo Knyga“ pagal Senojo Testamento tekstą. Festivalio organizatoriai jau kelis metus kvietė vilniečių teatrą į Brestą, bet tik šiemet „Meno Forto“ grafikas ir aktorių užimtumas leido įgyvendinti Baltarusijos teatro gerbėjų lūkesčius.

Spalio mėnesį Eimunto Nekrošiaus spektakliai bus vaidinami Sankt-Peterburgo ir Maskvos festivaliuose, taip pat viešės Lenkijoje.Nežiūrint to, vieno geriausių Lietuvos teatro režisierių spektaklius galės išvysti ir mūsų šalies žiūrovai. Jau rugsėjo 20 d. Vilniuje bus rodoma Dante’s „Dieviškoji Komedija“, Spalio 4 d. „Jobo Knyga“, o Spalio 24 d. – F.Dostojevskio „Idiotas“.

Režisierius Eimuntas Nekrošius intensyviai ruošiasi naujo spektaklio repeticijoms, o šiuo metu teatro „Meno Fortas“ repeticijų salėje šeimininkauja jaunieji menininkai, eksperimentuoja įgyvendindami savo sumanymus, kurie ateityje irgi gali tapti pilnaverčiais spektakliais. Tai irgi yra viena iš teatro veiklos misijų.

Dar šiemet „Meno Forto“ spektaklius turėtų išvysti ir Alytaus bei Klaipėdos teatro gerbėjai.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: