Visuomenininkai prie Rusijos ambasados: Šalin rankas nuo Ukrainos! (5)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Kelios dešimtys žmonių rugpjūčio 29 dienos vidudienį prie Rusijos ambasados susirinko į protestą prieš karinę Rusijos intervenciją į Ukrainą.

Visus juos sukvietė Laisvieji menininkai, Tiesos judėjimas ir Lietuvos Sąrašas.

Daugelis akcijos dalyvių laikė specialiai akcijai sukurtą plakatą, primenantį nacistinės Vokietijos simboliką.

„Tai yra akcijai sukurtas plakatėlis, simbolizuojantis postkomunistinį režimą, kuris įgyja fašistinių bruožų. Tai yra žvaigždė, virstanti svastika, ir priminimas pasauliui, kad Vakarų demokratijos neturėtų elgtis taip pat išdavikiškai ir aklai, kaip elgėsi XX amžiaus pirmojoje pusėje“, – naujienų agentūrai ELTA sakė vienas iš akcijos sumanytojų, visuomenininkas Darius Kuolys.

Protesto dalyviai taip pat laikė anglų, rusų ir lietuvių kalba užrašytus plakatus „Raudonoji armija, eik namo“, „Rusai, šalin iš Ukrainos“, „Herojams šlovė – šlovė Ukrainai“, „Rusija, šalin rankas nuo Ukrainos“ ir pan.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

5 komentarai

  1. sūduvis:

    Kodėl amerikai niekas nesako kad ji kišasi ir kursto karą ?Iki maidano Ukraina gyveno be smurto kol nepradėjo “svečiuotis ” amerikonai…

  2. Komentaras:

    Bėgdami nuo meškos lietuviai , ne be valdžiai paklusnios žinasklaidos nuopelnų, nesvokia, kad lenda dryžai-žvaigždėtam drakonui į nasrus…

  3. petras:

    laisve ir be karo ateiti – ukrainos zmonem , ne ukrainai – nes tai dirbtinis vienetas gyvuojantis 23 metus . grybauskaite i Europos teisma uz karo kurstyma , ten nors ras teisybe , o jei isteisins – tebunie ..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: