4G naudotojai: pagaliau galima normaliai žiūrėti „YouTube“ (0)

Internetas4G yra mobilusis internetas, turintis laidinio interneto greitį. Taip mano kas antras vartotojas, o penktadalis jų įsitikinę, kad 4G greitis viršija 100 Mbps.

Tai atskleidė 4G LTE besinaudojančių vartotojų apklausa, kurią šių metų vasarą „Omnitel“ užsakymu atliko rinkos tyrimų bendrovė SIC (UAB „Socialinės informacijos centras“).

Beveik visi vartotojai, pradėję naudotis 4G ryšiu, pajuto didesnes galimybes internete ir geresnę naršymo kokybę. Net 87 proc. vartotojų sako, kad didelius duomenų failus dabar gali parsisiųsti per kelias sekundes, o vaizdo įrašus „YouTube“ žiūri be jokių trikdžių.

„4G galimybės Lietuvoje didelės, tačiau kaip jos yra vertinamos, kiek 4G ryšys patogus ir naudingas? To paklausėme pačių vartotojų. Džiaugiamės skaičiumi 95 – toks procentas apklaustųjų patvirtino, kad 4G LTE internetas mobiliajame telefone veikia daug greičiau, o nuotraukas ar kitus didelius duomenų failus dabar jie atsisiunčia per kelias sekundes“, – sakė ryšio bendrovės technologijų padalinio vadovas Mindaugas Varanauskas.

Dažniausiai vartotojai 4G ryšiu naudojasi skaitydami naujienas, klausydami muzikos, naudodamiesi kelionių aplikacijomis, tokiomis kaip navigacija ar žemėlapiai, bei bendraudami įvairiose socialinėseaplinkose. 4G spartos pranašumas labiausiai atsiskleidžia žiūrint vaizdo įrašus – jį pažymėjo 74 proc. vartotojų. Beje, pradėję naudotis 4G ryšiu, vartotojai vaizdo bei muzikos transliacijomis ima naudotis kur kas dažniau ir persiunčia daugiau mobiliųjų duomenų.

Apklausa atskleidė, kad 19 proc. apklaustų pagrindiniu nepatogumu, su kuriuo susiduria naudodamiesi 4G ryšiu, laiko greičiau išsikraunančią telefono bateriją.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: