100 metų jubiliejų švenčianti panemuniškė dalijosi ilgaamžiškumo paslaptimis (0)

Ona Razukevičienė | Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Ona Razukevičienė | Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Valgyti saldžiai, riebiai ir sočiai – šiuo devizu gyvenime besivadovaujanti Panemunės gyventoja Ona Razukevičienė šį trečiadienį šventė šimto metų jubiliejų. Kaip teigia senolės anūkai, vadovauti mėgstanti šimtametė per savo ilgą gyvenimą išliko aktyvi, draugiška ir mėgstanti keliauti.

„Visų kauniečių vardu nuoširdžiausiai sveikinu jus, sulaukusią garbaus jubiliejaus. Linkiu, jog tas tikėjimas, gerumas ir viltis, kurią įkvėpėte visai plačiai savo giminei, plistų ne tik po Panemunę, bet ir visą Kauną“, – sveikindamas O. Razukevičienę, linkėjo Kauno meras Andrius Kupčinskas.

„Jau daug metų bendraujame su Ona ir jos gražia bei tvarkinga šeimyna. Iš visos širdies linkime jai ilgiausių metų ir sėkmės“, – sakė Panemunės bendruomenės centro pirmininkas, Kauno miesto tarybos narys Gediminas Žukauskas.

Žvaliai atrodanti ir gerai nusiteikusi senolė susirinkusiems sveikintojams negailėjo patarimų, kaip sulaukti garbingo amžiaus.

„Norint sulaukti šimto metų, reikia valgyti dažnai ir riebiai, kitaip sakant – lietuviškai. Į kavą visuomet dedu tris šaukštelius cukraus ir niekuomet neatsisakau kaimiškų lašinukų“, – ilgaamžiškumo receptais dalijosi senolė.

Šimtametė pasakojo, jog prieš dešimtmetį su visais šešiais anūkais keliaudavo po Lietuvą, drąsiai eidavo į parduotuvę apsipirkti bei nudirbdavo visus namų ruošos darbus. Tačiau sušlubavus sveikatai didžiausiu malonumu tapo mezgimas ir siuvimas.

Ignalinos rajone, Dūkšto miestelyje, gimusi senolė užaugino tris vaikus ir šiuo metu džiaugiasi gausiu artimųjų būriu – šešiais anūkais bei devyniais proanūkiais.

Kategorijos: Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: