Šalies vadovai ketina dalyvauti Referendume (1)

referendumas-del-zemesKaip praneša naujienų agentūra ELTA, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalybaus Referendumo balsavime.

Duodama interviu „Žinių radijui“ Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė sakė, kad eis balsuoti į Referendumą taip pat.

Premjeras Algirdas Butkevičius taip pat ketina pareikšti savo valią referendume.

„Pirmiausiai, reikia pripažinti, kad visi saugikliai, kurie užkerta kelią spekuliacijai žeme, yra priimti Seime. Aš manau, kad tą laikotarpį, kada buvo organizuojamas referendumas, dalis žmonių, kurie turėjo įsigiję žemę ir norėjo ją parduoti, finansiškai nukentėjo. O aš pats tikiuosi, kad dalyvausiu referendume“, – trečiadienį po Vyriausybės posėdžio žurnalistams teigė Premjeras.

Privalomasis Referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo įvyks birželio 29 dieną.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

1 komentaras

  1. arvydas damijonaitis:

    DĖL ŽEMGROBIŲ KETINIMŲ REFERENDUMU MONOPOLIZUOTI ŽEMĖS RINKĄ LIETUVOJE.
    Dėmesio: Kam teko keliauti Lietuvos pažintiniais takais, turistiniais keliais, tam teko susidurti su masiškai gadinamais informaciniais stendais, kuriuose „EUROSKEPTIKAI” naikina įrašus anglų kalba išimtinai už Europos Sąjungos lėšas atkurtose fantastiško grožio Lietuvos vietovėse, galinčiose pritraukti turistus. Piktadariai „euroskeptikai” kenkia tarptautinio turizmo plėtotei Lietuvoje. Būtina agresyvius prorusiškus „euroskeptikus”, svajojančius patekti į Seimą šliužus, zigmus, pankus ir kt. įspėti dėl tokios, palankios žemgrobiams, neva „patriotinės veiklos”. Juos palaiko žemgrobių klanas, kuriam svarbus žemės monopolis Lietuvoje. Atėjo laikas viešai skelbti duomenis apie sukčių žemgrobių už dyką prisigrobtą žemę, leisti įsigyti žemę užsieniečiams, kaip tas yra daroma civilizuotose Europos Sąjungos šalyse. Būtini sveiki saugikliai, kurie apsaugos žemės rinką Lietuvoje nuo vietinių ir užsienio oligarchų. Referendumo tekstas prieštarauja Lietuvos stojimo į EU sąlygoms, prieštarauja LR Konstitucijai. Pagrindinis tautos šliužų, Kremliaus klapčiukų tikslas – atgal į Rusijos, Kremliaus įtakos sferą. Būtina platinti šią informaciją, nedalyvauti klastos ir melo referendume.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: