N. Puteikis nusprendė paremti tautininkus EP rinkimuose (8)

Naglis Puteikis | Alkas.lt nuotr.

Naglis Puteikis | Alkas.lt nuotr.

Gegužės 25 dieną vyksiančiuose Europos parlamento rinkimuose buvęs kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus, Seimo narys Naglis Puteikis ketina balsuoti už tautininkus. Apie savo sprendimą politikas informavo savo tinklaraštyje ir „Veidaknygės“ sienoje.

„Puiku, kad tautininkai atvėrė savo sąrašą Lietuvos intelektualams ir visuomenininkams. Jų šiandien tikrai reikia Europos Parlamente. Nuoširdžiai remiu pastangas kurti laisvų piliečių ir tautų, o ne biurokratų valdomą Europą,“ – savo sprendimo motyvus nurodė N. Puteikis.

Gegužės 11 d. vykusiuose Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose N. Puteikis surinko 124 333 balsus, arba 9,32 proc. visų rinkimuose dalyvavusių rinkėjų. Rinkimuose į Europos parlamentą varžosi 10 partijų. Mandatus dalinsis tos, kurios peržengs 5 proc. rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų barjerą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

8 komentarai

 1. Juozas:

  gerai , kad parems, bet dar reikia informuoti Lietuvos piliečius . Kas nuo manes priklauso, tai savo aplinkoje padirbėsiu , bet informacinė blokada tęsiasi .Reikėtų tai pagarsinti per radijo stotis ir TV.

 2. pensininkas:

  Zigmas Vaišvila taip pat aiškiai pasakė, kad reikia balsuoti už Tautininkų sąrašą ir tiki, kad bent vienas Tautą atstovaujantis Tautininkas bus Europarlamente.
  Kas link prezidento, tai iš dviejų blogybių vis dėlto mažesnė blogybė yra Balčytis ir už jį reikia balsuoti.

 3. LosAngeles:

  Gerai akd pasake savo nuomone, ir labai gerai kad ji butent tokia. Sekmes Nagliui, sekmes tautininkams.

 4. Arūnas:

  Kodėl kalbama, kad koalicijai reikia surinkti tik 5% balsų. Rinkimuose į Europos Parlamentą dalyvausianti Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas“ jau rinkimuose į dabartinį Seimą pasinaudojo tuo, kad nebuvo pareikalauta kaip koalicijai pereiti 7% barjerą. Kodėl tylima apie tai?

 5. kuku:

  aš taip pat balsuosiu už TAUTININKŲ SĄJUNGĄ .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: