Į Prezidentūrą ėmė veržtis gausus būrys kandidatų (9)

Prezidentura

Prezidentura

Vakar, sausio 20 dieną, Vilniaus meras Artūras Zuokas LRT televizijos laidai „Savaitė“ atskleidė, jog apsisprendė dalyvauti Prezidento rinkimuose. Jis tvirtina norįs, kad visoje Lietuvoje būtų taip gera gyventi, kaip Vilniuje.

Buvęs Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas, seimo narys Linas Balsys, vadovaujantis Lietuvos žaliųjų partijai, taip pat žada kandidatuoti prezidento rinkimuose.

Savaitgalį vykusiame posėdyje Lietuvos žaliųjų partijos taryba priėmė sprendimą dalyvauti artėjančiuose Prezidento bei Europos Parlamento rinkimuose, pranešė partija.

„Pritarta partijos pirmininko, Seimo nario L.Balsio išsikėlimui kandidatu Prezidento rinkimuose“, – nurodoma pranešime.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Taryba kandidatu į Lietuvos Prezidentus patvirtino partijos Valdybos pirmininką, Ignalinos merą Bronį Ropę.

Valdantieji socialdemokratai šį savaitgalį kandidatu prezidento rinkimuose iškėlė europarlamentarą Zigmantą Balčytį, Darbo partija kelia Seimo narį Artūrą Paulauską.

Prezidentė D. Grybauskaitė dar nėra pranešusi, ar sieks antros kadencijos, tuo tarpu opozicinis Liberalų sąjūdis šį savaitgalį oficialiai pranešė, kad remtų jos kandidatūrą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

9 komentarai

 1. eina..:

  eina jie visi…. … Netinka nei vienas.

 2. tautietis:

  O MAN ROPĖ TINKA,JIS KAIP TIK RUNKELIAMS ATSTOVAUJA

 3. Kęstutis:

  Auksas skęsta,o šūdas visada ,eketėj murkdosi.

 4. Vidas:

  Anot A. Šliogerio: vien pylipukai.
  Kodėl slepiasi mūsų didieji svajotojai — filosofai? Kodėl nesusiburia ir nepriverčia/neprisiverčia imtis didesnės atsakomybės. Kur Juozaitis, Radžvilas, Ozolas, Genzelis…. Kodėl nesimoko/nemoko/nesiima valdyti valstybę? Pakiškit gi liaudžiai „sausainiuką“, truputį „žaidimų“, o paskui imkitės darbo. Žiūrėkit kaip sėkmingai Graužinienė išsidirbinėja. Padėkit nusiplaut gėdą. Bijotės atsakomybės?
  Kas mus išmokys galvoti?
  Nelabai suprantu Vaišvilos veiklos motyvų. Man, runkeliui, neužtenka, kad pievelė išdrapakuota, ją reikia apsėt kokybiška sėkla ir laiku patręšt.
  Deja, alternatyvos Grybauskaitei kol kas nematau. O kas tas Ropė? Kur ir kuo mūsų valstybėje jis pasireiškė? Kaip jį pažinti? Tik tiek, kad kvailinančių pasakėlių nepasakoja. Pagal patirtį jam daugiau tiktų ūkį valdyt, o ne politiką, nebent spės įrodt kitaip.

  • taigi ji:

   ot, prajuokinai: Juozaitis- tai cia tas, kuris komuniagoms padlaiziavo ir atsisake balotiruotis AMB naudai? (sakoma, akd Landsbergio paliepimu buvo nuimta jo kandidatura). Aisku, uz tai jam gerai komuniagos atsidekojo- juk buvo “atase” isnaikintame ir okupuotame Karaliauciuje….

   Radzvilas, Ozolas, Genzelis- na gal nera stipriai susitepe korupcijoj, bet tikrai jau nebetinka Prezidento postui. Taip, kaip “garbes pirmininkai” kur nors galetu buti (patarineti), juolab gauna rentas, o dabar gales ir “kurybine veikla” uzsiimti legaliai….

   O jei Broniaus Ropes nepazisti, tai ir parodo tavo visiska neissilavinima, netgi bukuma.
   Tai praktiskai vienintelis Ignalinos meras (20+ metu, 5 kadencijos). Labai gerai tvarkosi netgi tokiame mazame rajone/mieste. Stabiliu politiniu paziuru, neperejunas, ne politine prostitute.
   Na ir kazkaip negirdejau, kad butu paskendes korupciniuose ar EU paramos “isisavinimo” dalykuose (bent ne taip kaip Malinauskas Druskininkuose ar kitu rajonu/miestu merai).

   O jei tu tik matai kazkokia bolsevike Grybe- tavo beda… turekis.

 5. Getas:

  Taigi, lietuvių partijos išstato daug “Pilypukų” ir balsai pasiskirsto, o vieningi lenkomanų ir dalies rusų su Prunskienės partijos likučiais rinkėjai balsuoja už lenkomaną Tomašaucką ir taip jis išeina į antrą turą. Na, o ten jau kaip išsidėstys balsai pamatysime. Štai, kodėl jie dabar šokdina Seimą ir Vilniaus tarybą po paskutinių rinkimų.
  Susiprotėkite lietuviai ir tikri Lietuvos piliečiai ir vieningai balsuokite už patikrintą vieną ar du kandidatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: